Місто Косів стало переможцем проекту «Креативні міста і регіони»

0802
Місто Косів стало переможцем проекту «Креативні міста і регіони» ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

Українське місто Косів, що знаходиться в Івано-Франківській області, стало переможцем проекту «Креативні міста і регіони», в рамках якого міжнародні експерти створять план культурного розвитку регіону. Проект зініційований Програмою ЄС і Східного партнерства «Культура і креативність».

Було отримано 84 заявки із шести країн Східного партнерства.  Перемогу здобули: Сісіян (Арменія), Шамкір (Азербайжан), Світлогорськ (Білорусь), Мцхета-Мтианеті (Грузія), Орхей  (Молдова) та Косів (Україна).

Ці міста отримають такі переваги, як аналіз культурних і креативних ресурсів, індивідуальний план розвитку сектора, промоцію в регіоні Східного партнерства, а також можливість працювати з міжнародними експертами.

Мета ініціативи «Креативні міста і регіони» − допомогти містам підвищити креативний потенціал, туристичну привабливість, а також обізнаність серед жителів і місцевих адміністрацій про значення культури в креативних індустрій у малих та середніх містах і регіонах.

Косів – це мальовниче місто на Гуцульщині, відоме своїми ремісниками та збереженням національних традицій вишивки, кераміки, ткацтва і кування. У місті також працює Інститут декоративно-прикладного мистецтва, який приваблює студентів зі всієї України. Поруч з містом діють креативні простори «Хата Майстерня» і «Дідова Хатчина».

Підготувала Оксана Бруско

Фото: huculiya.com.ua

 Попередня публікація розділу До 100-річчя Української революції
Наступна публікація розділу Курбасівська епоха інноваційного кінотеатру

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар