СУСПІЛЬСТВО Національна спадщина

Національна спадщина

626

Напередодні Великодня Національний заповідник «Софія Київська» представляє проект «Запитай у янгола»

3993

Гість нашої редакції – Олексій Рижков, радник-координатор Програми міжпарламентського співробітництва ООН при Верховній Раді України, співголова ВАС ООН, керівник проекту країн-донорів ООН/ЮНЕСКО з відновлення національної пам’ятки культурної спадщини Києво-Межигірського Спасо-Преображенського монастиря у селі Нові Петрівці Київської області.

3206

Вона називала себе непохитною українкою, хоча зростала в російському середовищі. Олена Теліга - українська поетеса та діяч ОУН першої половини XX століття. 

3219

Спогадами про геніальну Тетяну Яблонську ділиться її наймолодша донька Гаяне Атаян, яка теж живописець і порядкує у майстерні матері. 

3485

24 лютого виповнюється 100-річчя від дня народження української народної художниці Тетяни Яблонської.

4038

Неабиякі пристрасті розгорнулися довкола барельєфа «Архангела Михаїла», якого можна побачити, завітавши до Музею історії Києва.

2142

Український історик та академік Михайло Грушевський називав Чернігів «Українською Равенною». Не даремно, бо місто віддавна приваблювало своєю історією, унікальними соборами і монастирями...

22150

Повний відео-запис брифінгу щодо Звіту про стан збереження об’єкту всесвітньої спадщини «Київ: Собор Святої Софії та прилеглі монастирські споруди, Києво-Печерська Лавра (Україна)»

2493

За короткий період Національний музей історії України став українським за духом, сучасним за змістом і перетворюється в європейський за формою.

1866

Наприкінці минулого року виповнилося 155 років від дня народження Євгена Чикаленка.

796

Дослідник Тернополя Тарас Циклиняк знайшов поштівку, створену на зламі ХIХ − ХХ століть.

9961

На цю публікацію автора спонукав перегляд прем’єри хореографічної вистави «Сезони життя» на музику Євгена Досенка у виконанні студентів Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря.

8225

Симфонія Максима Березовського повернулася в Україну після 200-річної невідомості.

12781

До Національного реєстру нематеріальної культурної спадщини України, як найяскравіші елементи від Київщини, збираються внести обряди привітання, героїчні епоси, літописання, святкові обряди, традиційні ремесла та народні погодні прикмети.