Результати п’яти місяців боротьби

0753
Результати п’яти місяців боротьби ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

21 травня в Міністерстві культури України відбулося засідання примирної комісії в рамках колективного трудового спору між найманими працівниками ДП «Національне газетно-журнальне видавництво» та Міністерством культури України.

Результати перемовин:

1. Порушення щодо виплати заробітної плати працівникам підприємства у 2016 році, що були допущені Міністерством культури України, ми плануємо вирішити у судовому порядку, за підтримки Незалежної медіа-профспілки України.

2. Ми домоглися підвищення фонду оплати праці з 1 січня 2017 року. Нам затвердили штатний розпис з усіма нашими вимогами.

3. Домігшись підвищення фонду оплати праці та не дозволивши скоротити працівників видавництва, як цього вимагали чиновники Мінкульту, - ми зберегли всі друковані видання.

4. Під час перемовин було досягнуто домовленість щодо вирішення ще одного ключового питання для підприємства: спільними зусиллями повинні знайти повноцінне фінансове забезпечення редакції газети «Кримська світлиця», зокрема, закріплення окремої статті витрат у бюджеті України.

Рівно п’ять місяців боротьби... Отримавши чіткі результати і, що найважливіше, захистивши свої права, сподіваємося надалі разом з Міністерством культури України напрацювати механізми щодо забезпечення фонду оплати праці. Тож основна робота ще попереду, боротьба триває.

Адміністрація НГЖВМаєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар