КУЛЬТУРА Сучасне мистецтво

Сучасне мистецтво

259

9 березня особливий день для нашої країни, адже цього дня народилась людина, яка має найбільше пам’ятників по всьому світу, людина, завдяки якій ми не втратили нашої державності – Тарас Григорович Шевченко.

Театр драми і комедії на Лівому березі Дніпра пропонує свою версію відомої п’єси Леонарда Герша «Ці вільні метелики» – «Кохання… на дотик…».

298

Стільки джазу і сонця у цьому закладі ще не було! І такої цікавої збірки робіт Володимира Патика, на відміну від картин іноземних художників, містяни та гості столиці ще не бачили.

318

Тематичні пропозиції до Дня закоханих за версією «Театрально-концертного Києва».

375

Нещодавно на камерній сцені Киïвського академічного Молодого театру відбулася прем'єра вистави "Саша, винести сміття".

545

В редакцію порталу «Культура»завітав випускник академії «Динамо» та дворазовий чемпіон України з футболу Ігор Грохоцький, який полишив спорт та з головою зануривсь у музику.

402

7 лютого о 18. 00  Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» та Резиденція «Великий перевіз» запрошують на відкриття виставки «МИКОЛА МАЛИШКО КОЛІР».

1199

6-7 лютого в аутлет-містечку «Мануфактура», що знаходиться у селі с. Ходосівка Київської області, пройде фестиваль льодових скульптур.

502

Художник Борис Михайлов представить у Венеції нову серію робіт під назвою Парламент.

3111

17 січня о 17. 30 в музейно-виставковому центрі «Музей історії Києва» художник Андрій Сідерський та скульптор Богдан Андрійцев продемонструють виставку живопису «Геометрія просвітлення».

686

Творчість видатного українського графіка Ніла Хасевича уважно вивчали в Рівному – в другій половині листопада...

4432

На арені Національного цирку України у грудні презентують хоррор-виставу «Афродизіак».

1323

Ця фраза прозвучала в одній з пісень на коцерті «Фіолету», який відбувся в клубі «Sentrum» у рамках туру на підтримку альбому «Тrue Love».

1450

У мистецькому просторі «Port creative hub», що міститься на території колишнього портового складу у Києві, проходить виставка Антона Логова під гаслом «Одна з назв».

Інтернет-магазин

Передплатити видання

Гаряча лінія

"Кримська світлиця" онлайн

Журнал "Mузика" онлайн

 

Афиша - ТеатрWarning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nvu135/music.cultua.media/zerorss_culture.php on line 21