У Тернополі пройшов перший Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно

0756
У Тернополі пройшов перший Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно ― Новини культури України  - Медіа-портал "Культура"

У Тернополі відбувся перший Всеукраїнський фестиваль дитячого кіно,  анімації  і телебачення «КіноХвилька».

Проект був організований в рамках Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу, Національного фонду підтримки демократії  (США) за сприяння Тернопільської міської ради, Державного комітету з питань кіно України, Національної спілки кінематографістів та «Укранімафільму».

 «Це один із кінофестивалів, ідея якого виникла під час проведення першого форуму «Кінохвиля» в Тернополі. Дитяче кіно в місті потребує розвитку. Наші гості представили нам свій досвід роботи кінопродукції та анімації. Практичний вияв це мало під час кастингу на роль у мультфільмі «Гаврик». Тернопільська малеча показала високий рівень гри», − розповів засновник фестивалю Леонід Бицюра.

На фестивалі були присутні учасники  із Запоріжжя, Києва, Львова та інших міст України. Це діти віком від 4 до 16 років, які спробували себе в ролі телеведучих. Як повідомляють організатори, основне завдання учасників фестивалю – гарний настрій та бажання творити.

Було проведено декілька десятків заходів, серед яких – перепис котів, найбільша в Україні Великодня листівка до солдатів, кастинг на головну роль у фільмі «Гаврик» Анатолія Матешка тощо.

Відвідувачі мали змогу подивитися презентації дитячих програм, а також відвідати різноманітні майстер-класи. Як повідомляють ЗМІ, гостями фестивалю стали фахівці дитячого кіно, анімації і телебачення, які під час заходу ділилися своїми навиками та оцінювали роботу учасників.

Підготувала Оксана Бруско

Фото: 0352.ua, teren.in.ua, tv4.te.uaПопередня публікація розділу Вистава про Любов, Добро і Бога
Наступна публікація розділу Черкаси зачитувалися

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар