Життя в мистецтві

03778
Життя в мистецтві

Мистецький світ шанує живописця, члена Національної спілки художників України, заслуженого художника України, лауреата Міжнародної премії імені Г. Сковороди та премії М. Сингаївського – Івана Черниша – як відомого портретиста, який уміє тонко заглибитися у психологію людини і передати характерні риси і духовну суть кожної особистості.

Портрети академіка, Героя України, поета Бориса Олійника, поетів А. Малишка, В. Симоненка, М. Луківа, П. Засенка, М. Шевченка, а також художників Г. Булатецького, М. Кононенка, П. Печорного, С. Лосицького, Г. Довженка, В. Ковтуна, піаністки С. Глух – свідчать про високу майстерність митця, зворушують глядача проникненням у великий мистецький талант героїв полотен. Блиск очей, замріяність погляду і піднесеність облич яскраво розкривають внутрішній світ кожного з них.

Виставка І. Черниша в Українському фонді культури представляє пейзажі України, зокрема Житомирщини, землі, на якій народився художник і яка дала йому перші уроки майстерності. Червоні маки і соняшники, мальви, пшениця в полі, хатинка у чорнобривцях – такі милі і любі українцям краєвиди хвилювали кожного. Тому стільки схвальних і душевних відгуків про свою творчість почув Іван Святославович від колег, друзів, однодумців.

А лауреати й організатори конкурсу «Нові імена України», з якими він доброчинно співпрацює як член наглядової комісії та опікунської ради УФК, доповнили враження від побаченого майстерним виконанням творів музичного мистецтва. Лауреат конкурсу «Нові імена України» 2015 року Володимир Тришков, нині соліст Італійської опери, народна артистка, солістка Національної опери України імені Т. Шевченка Людмила Семененко, професор консерваторії, піаністка Світлана Глух – вкрапили у пейзажі І. Черниша хвилюючі фарби високої музики.

Після відвідання виставки ще довго не полишають емоції. А в душі й серці тріпочуть почуття вдячності Українському фонду культури, який дбає, аби великі таланти простих українців розвивалися і міцніли, щоб народ долучався до високих творів мистецтва, а про Україну лунала слава на весь світ.

Зоя ПАЦАЛОПопередня публікація розділу Мікрофон замість скальпеля
Наступна публікація розділу Відігріваючи серця

Маєте запитання?

Запитуєте - відповідаємо. Напишіть тут Ваше запитання і ми радо поінформуємо Вас про те, що Вас цікавить!

Введіть цифри, які зображені на малюнку

code

Коментарі

До цієї публікації коментарів немає...

Написати коментар