Пам'ятаєте Володю з фільму "Уроки французької", ось як склалася доля хлопчика з дитбудинку. Ким став юний актор, і як він живе зараз.

Долі юних акторів складаються по-різному. Хлопчик з дитбудинку Михайло Єгоров, який зіграв роль хлопчика Володю у фільмі “Уроки французької”, зробив блискучу кар’єру — правда, не в кіно, інформує Ukr.Media.

Відомостей про дитинство Михайла Єгорова немає. Відомо тільки те, що майбутній актор рано втратив батьків і опинився в дитбудинку. Можливо, він назавжди залишився б рядовим вихованцем, якби не щаслива випадковість.

Одного разу в дитбудинок, де жив і навчався хлопчик, прийшов режисер Булат Мансуров. Він шукав хлопців для зйомок свого нового фільму “Сюди не залітали чайки”. Вибір режисера не даремно припав на інтернат. Мова в сюжеті йшла про маленького Сибіряка, який втік з дому після сварки з мачухою. І Мансуров вирішив, що найкраще зіграти сироту в кіно зможе лише той, хто сам втратив батьків.

Міша ж того дня грав з друзями у дворі. І в буквальному сенсі звалився Мансурову під ноги з козирка даху. Так і почалося їх знайомство.

Режисера зачепила щирість хлопчика і він вирішив затвердити його на роль. Мансуров попросив дозволу у директора дитбудинку, щоб Міша поїхав звідти на зйомки. Незабаром Міша оселився разом з Мансуровим в кімнаті, яку той знімав у Москві.

У фільмі актор-початківець знімався з Павлом Кадочниковим, В’ячеславом Воскресенським і Юрієм Назаровим. Роботу високо оцінили і глядачі і критики. За час зйомок Єгоров сильно здружився з Мансуровим.

“Дядько Булат, я хочу жити у вас, а не в інтернаті”, — одного разу попросив хлопчик.

Ці слова зворушили режисера, і він взяв сироту під опіку.

Незабаром Міша знову отримав головну роль. Режисер Євген Ташков взяв його в свою екранізацію оповідання Валентина Распутіна “Уроки французької”. Це історія про школяра, який змушений був виїхати з рідного села в райцентр на навчання. Він живе у бідної жінки, постійно голодує, а молода Вчителька французької Лідія Михайлівна намагається допомогти йому.

  Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес офіційно повідомили, що тепер вони лише друзі

Проводячи проби на головну роль, Євген Ташков ставив юним акторам одне питання: “яку подію у своєму житті ти вважаєш найсумнішою?”. Відповіді були різними, а Міша Єгоров сказав, що все його життя без батьків в дитбудинку — суцільне непорозуміння. Чим і підкупив режисера — Ташков відразу затвердив його на роль хлопчика Володі.

Режисер не пошкодував про своє рішення. Пізніше він характеризував Мішу як дуже обов’язкового хлопця, який не балувався і не вередував, а поводився як доросла людина. На роль Лідії Михайлівни пробувалися Лія Ахеджакова і Євгенія Симонова, але Ташков несподівано віддав її невідомій Тетяні Васильєвій.

Режисер тоді пояснював, що йому потрібна була не професійна актриса, а просто добра людина. Вже після виходу картини Євген запропонував Тетяні вийти за нього заміж. Дівчина спочатку відмовила, але через рік все ж погодилася, і зараз відома глядачам як Тетяна Ташкова.

Після виходу картини життя юного актора практично не змінилася. Він все так же навчався в школі, хоча і отримував листи від дівчаток, які хотіли з ним дружити. А ось кінокар’єра Єгорова продовжилася. Втретє Міша опинився на знімальному майданчику відразу після того, як були зняті останній кадри “уроків французької”.

Він став головним героєм комедії “Фрак для шалопая”, де знявся разом з Леонідом Куравльовим, Віктором Іллічовим і все тієї ж Тетяною Ташковою.

А ще через рік Єгоров зіграв Борю Горікова в картині “Школа”, знятої за однойменною повістю Аркадія Гайдара.

Його персонаж-хлопчик з невеликого містечка, який втрачає батька і йде на фронт, щоб боротися за Радянську владу в лавах Червоної Армії. Фільми не стали такими популярними як “Уроки французької”, але знайшли свою аудиторію серед радянських глядачів.

  55-річний Віктор Павлік і його 27-річна дружина стали батьками

Після чотирьох головних ролей перед Мішею були відкриті дороги в усі театральні вузи. Його рішення стало несподіванкою для всіх знайомих — хлопець вирішив не пов’язувати своє життя з кінематографом.

У коротких інтерв’ю, які Єгоров давав пізніше, він пояснив це тим, що не мав ілюзій з приводу свого майбутнього. Робота в кіно — дуже важка, виснажлива праця. Наприклад, під час зйомок “уроків французької” повітря в павільйоні сильно нагрівалося від софітів — температура досягала 60 градусів. Справа була влітку, але Міша виходив на вулицю і йому здавалося, що він потрапляв в зиму.

А ще він знав історії колег, які, знявшись в кіно в дитинстві, потім виявлялися непотрібними. Подумавши, Міша вирішив залишити кіно і отримати іншу професію.

Закінчивши 8 класів, Єгоров вступив до вечірньої школи і влаштувався в трамвайне депо учнем слюсаря, потім став машиністом. Вісім років Михайло водив потяги, а потім знайомий запропонував йому перейти в правоохоронні органи. Він почав працювати особистим водієм начальника відділу, потім пройшов курси підвищення кваліфікації і отримав звання молодшого лейтенанта.

Пам'ятаєте Володю з фільму "Уроки французької", ось як склалася доля хлопчика з дитбудинку. Ким став юний актор, і як він живе зараз.

Через деякий час Михайло став начальником одного з відділень міліції. У 2015 році він продовжував службу у званні підполковника. Тоді ж в рамках проєкту “таємниці нашого кіно” Михайло Єгоров вперше за багато років зустрівся з Тетяною Ташковою, яка зіграла роль Лідії Михайлівни в “Уроках французької”. А ще він розповів журналістам, що не проти знову знятися в кіно, якщо йому дозволить вищестояще начальство.