Актуальні новини

Секретар РНБО презентував повний каталог Львівської галереї мистецтв

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов презентував 18 вересня у Львові перший повний каталог мистецьких фондів Львівської національного галереї мистецтв. Данілов став одним із ініціаторів видання такого каталога.

Колекційний каталог «Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького» має понад 500 сторінок ілюстрацій найкращих творів з Музею європейського мистецтва XIV–XVIII ст. у Палаці Потоцьких, Музею європейського мистецтва XIХ–XХI ст. у Палаці Лозинського, Музею Івана Георгія Пінзеля, Музею модерної скульптури Михайла Дзиндри, Олеського та Золочівського замків. Грандіозна мистецька збірка Галереї представлена й творами з фондів графіки і стародруків та фонду Ярослави Музики.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1526448 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1526448{ margin: 0!important; } }

«Робота над обширним двомовним каталогом Львівської галереї мистецтв розпочалася ще за життя Бориса Возницького і тривала всі ці роки. Над підготовкою видання сумлінно та самовіддано пліч-о-пліч працювали і видавнича група – засновники серії «Державні зібрання України» Олексій Данілов, Михайло Андреєв, художник Євген Матвєєв – і наші музейники. Втілити задум допоміг меценат Леонід Стольніков», – повідомили у Львівській національній галереї мистецтв.

«Для нас це не є бізнес, це більше хобі – ми хочемо залишити в спадок. Я вважаю, що кожна людина має залишити після себе якийсь спадок, це наш внесок», – сказав під час презентації секретар РНБО Олексій Данілов.

Розкішне подарункове видання містить книжку із двома шовковими лясе, нумерований сертифікат, футляр і коробку. Перший примірник цього каталогу отримав у подарунок Вселенський патріарх Варфоломій під час нещодавнього візиту до України.

Роздрібну вартість каталога наразі не оголошують, обіцяючи оприлюднити інформацію про продаж через місяць-півтора. Переглянути каталог можна у бібліотеці Галереї мистецтв у Палаці Потоцьких.

  31 січня — день Афанасія Великого, Опанас Ломиніс: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь