Співачка вже забула, як святкують Новий Рік.

Співачка Наталія Могилевська розповіла, які труднощі з новорічними святами виникли у неї цього року, інформує Ukr.Media.

Популярна артистка Наталія Могилевська з’явиться в масштабному шоу “Новорічна ніч” на одному з телевізійних каналів із новим запальним хітом “Натусик”.

За лаштунками артистка зізналася, що в її житті було безліч крутих новорічних історій, але всі вони пов’язані зі сценою.

“Найдивовижніший рік був на початку 2000-х, коли за ніч ми об’їхали 6 нічних клубів. Ми орендували лімузин, запхали туди 15 людей — моїх друзів. Я пам’ятаю, як зайшла в один із клубів і зрозуміла, що в мене є всього 15 хвилин — не встигну навіть дійти до сцени, тому що було дуже багато людей. Тому попросила поставити стілець, стала на нього і заспівала. Вийшла з клубу і поїхала далі”, — поділилася спогадом Наталя.

Саме тому у Могилевської ніколи немає особистих планів на Новий Рік, свої вихідні вона планує “до” або “після” свят. А цей рік став для неї справжнім випробуванням.

“Цього року ця дивовижна порожнеча, яка відбувається… я не знаю, чесно, я не готова! Я не пам’ятаю, як святкують Новий Рік! Навчіть мене! Що там роблять, їдять олів’є? Напевно, я повинна приготувати цей салат”, — зізналася Могилевська.