Екс-продюсер Джамали прокоментував розрив зі співачкою. Зірка припинила роботу з Ігорем Тарнопольський.

Продюсер Ігор Тарнопольський поділився новими подробицями припинення співпраці зі співачкою Джамалою, інформує Ukr.Media.

Джамала розірвала стосунки з продюсером Ігорем Тарнопольським після 11 років співпраці. Про те, що їхні творчі шляхи розійшлися, стало відомо після того, як кліпи співачки зникли з YouTube.

У одній із програм продюсер розповів:

“З 1 червня я не співпрацюю з Джамалою. Це було її рішення, вона озвучила мені його на особистій зустрічі, для мене це було несподіваною ситуацією, тому що ми весь час, перебуваючи в роботі, розробляємо плани, у нас працює команда.”

Що стало причиною раптового розриву творчих відносин Ігор не знає. Втім, каже, вони працюють над тим, щоб розділити права на пісні співачки. Сама ж Джамала не коментує ситуацію.

Цікаво, що це вже не перший скандальний розрив. У 2010-му артистка несподівано завершила роботу з продюсером Оленою Коляденко. Як писали журналісти, посилаючись на близьке оточення співачки, після перемоги на “Новій Хвилі” в 2009 році, Джамала нібито стала зверхньо поводитися з Оленою і відмовлялася співати запропонований нею репертуар.

“Як і в будь-якому розлученні, обидві сторони десь незадоволені тим, як це було, і люди не збираються для того, щоб розходитися”, — прокоментував Тарнопольський.