Будуйте сьогодні плани на майбутнє, і вони збудуться.

В православ’ї 12 лютого відзначають свято Собор трьох Святителів. У народному календарі дату назвали день Василя або Трисвята, інформує Ukr.Media.

Що означає це свято?

Це соборне свято присвячене трьом Вселенським духам і вчителям — Григорію Богослову, Іоанну Златоусту і Василю Великому. Одного разу в Константинополі стало спірне питання — хто перший Отець Церкви?

І тоді ці святі з’явилися до митрополита всі разом, стверджуючи, що перед Господом вони рівні, і свято повинне бути загальне. Інакше цей день ще називають святом сімейної святості.

Які на цей день обряди і традиції?

На Русі дату 12 лютого прозвали в народі звіриним весільником. Тварини в цей період починали влаштовувати поєдинки для виявлення найсильнішого, ділили лісову територію і грали звірині весілля.

Люди в ліс ходити побоювалися, оскільки його мешканці під час весільника ставали занадто агресивними. Полювання в цей день було під суворою забороною.

У цей день наші предки проводили простий обряд по залученню в сім’ю миру і злагоди. Потрібно було все старе взуття, яке домочадці вже не надягають, виставити за двері. Вірили, що тоді протягом наступного року ніхто в родині лаятися не буде, а всі конфліктні ситуації вирішаться спокійно і мирно.

На сьогодні здавна існує ще кілька заборон:

  • Не можна 12 лютого ні з ким сваритися. Якщо виникла сварка, треба негайно примиритися. Інакше конфліктуючі сторони будуть потім ворогувати між собою цілий рік.
  • Сьогодні не можна ревнувати і проявляти злість.
  • Суворо заборонене в цей день прання і будь-яка жіноча рукодільна робота (шиття, вишивання, в’язання).

Сьогодні дуже сприятливий день для планування. Не пропустіть!

  Російському співаку Філіпу Кіркорову заборонили в’їзд в Україну

У день трьох Святих у наших предків було заведено планувати майбутнє. Вірили, що все загадане неодмінно збудеться.

Це непогана традиція. Періодично необхідно не тільки речі свої перебирати і викидати непотрібні, але і проводити оцінку життєвого шляху, аналізувати, що в ньому зайвого, а чого не дістає.

Іншими словами, треба вчитися планувати життя. Тільки робити це потрібно правильно, інакше плани можуть назавжди зависнути мертвим вантажем.

Скористайтеся нашими порадами, і навчіться ставити перед собою правильні цілі, а також докладати всіх зусиль до їх досягнення:

1. Не ставте відразу багато цілей і не намагайтеся змінити всі життєві напрями (роботу, місце проживання, здоров’я). Часто, маючи безліч планів, не виходить здійснити жодного.

Краще всього починати зі зміни способу життя. Приділяйте час своєму здоров’ю, виробіть режим, поміняйте харчування, почніть займатися спортом.

Коли все вийде, заплануйте зміни в роботі, підшукайте нове місце або додаткове джерело доходів. Потім вже можна планувати покупку нового житла, подорожі і т. д.

2. Ставте плани, які залежать виключно від вас. Наприклад, якщо намітити якийсь важливий захід або справу з компаньйонами, а вони вас не підтримають, то будете почувати себе невдахою від того, що задумане не здійснилося.

3. Пам’ятайте, що запланувати особисте життя практично не можна. Навіть якщо ви довгий час маєте стосунки з чоловіком, ставити в плани весілля з ним не вийде, поки він сам цього не захоче. Так що на любовному фронті обходьтеся без планування, довіртеся почуттям і Вищим Силам.

4. Планувати потрібно не тільки серйозні справи, але і приємні. Наприклад, відпустку біля моря, подорож, велику покупку або заняття, про яке вже давно мріяли (вивчення мов, рукоділля, фотографування).

  День Петра і Февронії 8 липня: історія, традиції та прикмети свята

5. Цілей легше досягати, коли планування дозоване. Багато хто ставить грандіозні цілі, типу «з 1 числа буду жити по-новому». Це надто глобально, краще розбивати початок свого нового життя на окремі етапи. Для виконання кожного з них відводите певний період.

Наприклад, не намагайтеся за один рік досконало оволодіти іноземною мовою. Для початку купіть самовчитель і займайтеся самі у вільний час, потім запишіться на курси.

Важливо! Не варто посвячувати у свої плани всіх знайомих. Якщо є необхідність, можете поділитися тільки з найближчими людьми. Зате, коли здійсните свої плани, для багатьох це стане несподіваним приємним сюрпризом.

Погодні прикмети на 12 лютого

  • Очікується сильна снігова буря, якщо 12 лютого сонечко періодично ховається за хмарами.
  • Рік буде сирим і похмурим, якщо сьогодні дме сильний вітер.