Чоловік пояснив, що полюбляє обраниць молодших за себе.

Актор Максим Віторган розповів про своє життя після розставання з телеведучою Ксенією Собчак, а також відповів на питання — чому він воліє обраниць тільки молодших за себе, інформує Ukr.Media.

Після розлучення 47-річного Віторгана та 38-річної Собчак пройшло менше року. В даний час Ксенія щаслива в шлюбі з режисером Костянтином Богомоловим, а Максим перебуває в романтичних стосунках з Ніно Нінідзе.

Нещодавно Максим Віторган опублікував фотографію в Instagram. Кадр підписаний: “Доросла дочка (безуспішної) людини, яка молодиться” і на ній Максим зі своєю 23-річною донькою Поліною.

На питання, чи дійсно він “молодиться”, Максим відповів ствердно:

“Звичайно. Приречений процес, тому безуспішно. Я нещодавно зловив себе на наступному: коли мені телефонує театральний або кінорежисер у віці 30 років, я миттєво погоджуюся на його пропозицію, навіть якщо мені здається, що це страшна фігня. Чому я це роблю? Тому що мені страшно. Я хочу пити їх кров”.

Чоловік розповів, що цікавиться дівчатами молодшими за себе:

“Цікавлюся тільки дівчатами, які молодші за мене. Скажу, що після розлучення жіночої уваги до мене стало більше. На жаль, а може бути, на щастя, я був розпещений завжди жіночою увагою. Дефіциту ніколи в цьому не відчував”.