Сьогодні роблять оберіг для гаманця, щоб гроші завжди водилися!

Православні християни 2 липня згадують мученика Зосиму Аполлоніадського. Дата за народним календарем називається пасіка або день Зосими, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Зосима?

Жив Зосима в фракійському місті Аполлонії в I-II століттях. Перебував на військовій службі, але покинув її заради віри Христової. Пройшов обряд Хрещення і став вести доброчесне життя.

Суворий імператор Доміціан, відомий гоніннями на християнство, запропонував Зосиму відректися від віри. Але отримав відмову, і піддав християнина жорстоким катуванням. Його тримали лежачи на розжареному металевому ліжку, одягали залізні сандалі з вбитими в підошви гострими цвяхами і змушували довго ходити, тривалий час морили голодом і спрагою.

Бог щоразу посилав Зосиму сили витерпіти муки. Тож правитель в люті наказав відрубати вірному християнинові голову мечем.

Які в цей день існують обряди і традиції?

На Русі вважалося, що святий Зосима протегує бджолярам, тому дату і прозвали в народі Пасічник. Люди вірили, що в день Зосими бджоли особливо смачний медок збирають, турбувати їх сьогодні не можна.

Якщо ви займаєтеся бджільництвом і хочете отримати багатий медовий урожай, то прочитайте 2 липня біля вуликів такий замовний текст: «Бджілки-трудівниці, жужіть, жужіть. Над полями і луками пролетіть. Багато солодкого меду звідти принесіть». Після цих слів тричі перехрестіть вулики.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У слов’ян бджілки вважалися Божими угодницями. Згідно з повір’ями, вони не лише віск дають, з якого роблять свічки церковні, але і все про людські вчинки знають. Тому і вірили на Русі — кого 2 липня бджола вжалить, той, значить, багато нагрішив.

Існує народний звичай — у день Зосими медом нікого не пригощають

Сьогодні сприятливий день для того, щоб починати нові справи та важливі проекти. Вони обов’язково виявляться успішними.

  У Львові проведуть музичний фестиваль «Віртуози-2022»

Ваш матеріальний дохід покращиться, якщо зробите ці прості обереги!

Відмінна прикмета — побачити в день Зосими бджілку, що летить. Наші предки вірили, що вона обіцяє удачу в грошових питаннях. А якщо сьогодні у ваш двір прилетить цілий рій, то весь рік сім’я проживе в достатку і фінансовому благополуччі.

Слов’яни в бджолиний день традиційно приймалися за виготовлення грошових оберегів. Спробуйте і ви: на чистому паперовому аркуші намалюйте бджолу, трохи капніть на неї меду і покладіть цей талісман у місце, де зберігаєте гроші (скринька, банка, сейф).

Який оберіг тримати в гаманці?

• Купюра в один долар. Складіть її трикутником у вигляді пірамідки. Щоб фінансова удача вас не залишала, не розгортайте її ніколи і не діставайте з гаманця.

• Паличка ароматної кориці. Додайте до неї ще два-три листочки м’яти і покладіть в гаманець. Вони залучать нові надходження грошей.

• Срібна ложка — символ багатства. Її можна придбати в ювелірних або сувенірних точках. Вона мініатюрна, так що легко поміститься в гаманці. Але разом з монетами і купюрами ложечку не тримайте, у неї повинна бути окрема кишенька.

• Маленька фігурка мишеня з натуральних матеріалів (металу, каменю, дерева). Хвіст у нього неодмінно повинен бути загнутим (прямим він може дірочку в гаманці зробити, тож грошики підуть).

Прикмети погоди на 2 липня

  • Поспостерігайте 2 липня за бджолами, за їх поведінкою можна дізнатися погоду на найближчі дні. Якщо вони повільні і сонні, значить, буде непогода і прохолодно. Якщо намагаються вжалити, дзижчать цілий день і зляться, то чекайте дуже посушливі дні.
  • Якщо в день Зосими рано вранці почався дощ, то він ще кілька днів буде лити. А якщо сьогодні після обіду задощило, то це ненадовго.
  Романтичний літній вечір танго і джазу при свічках у Львівській філармонії