До недавнього часу екс-подружжя не зустрічалося.

Для багатьох пара голлівудських акторів Бреда Пітта і Анджеліни Джолі була і залишається однією з найкрасивіших у світі. Екс-подружжя тривалий час після розставання ворогувало, і ніяк не могли примиритися. А нещодавно заголовки західних ЗМІ зарясніли новиною про те, що актора вперше з 2016 року помітили біля будинку колишньої дружини. Заради шістьох дітей пара вирішила налагодити спілкування, а тепер Бред завітав у гості до Енджі і їх дітей, інформує Ukr.Media.

Актора сфотографували в той момент, коли він від’їжджав від особняка Джолі в Сан-Франциско. Бред провів у екс-дружини близько двох годин, і поїхав від неї на спортивному мотоциклі. Папараці сфотографували Пітта в повному обмундируванні: шоломі, захисних окулярах і рукавичках. Цікаво, що в останній раз актора бачили біля будинку Джолі чотири роки тому.

До речі, весь час на карантині Анджеліна провела з шістьма дітьми у своєму особняку. Акторка досить втомилася від суворої ізоляції, і тепер планує відправитися в подорож. Дітей вона хоче залишити на зоряного екс-чоловіка. До спільного знаменника зірки прийшли відносно недавно, а до цього переживали складний процес розлучення, скандалили і ділили опіку над біологічними і прийомними дітьми.