Актуальні новини

Найбільша в Європі музична платформа оголосила прийом заявок на 2021 рік

EurosonicNoorderslag (ESNS), Нідерланди, – найбільша в Європі музична платформа, фестиваль-шоукейс та галузева конференція, – офіційно оголосив прийом заявок на 2021 рік! Ювілейний 35-й випуск фестивалю призначено,за традицією, на січень (13-16.01.2021, містоГронінген). Заявки на участь від музикантів приймаються до 1 вересня 2020 р.
За 35-річну історію фестивалю Україна 5-й рік поспіль вказана у переліку країн, які можуть подаватися на участь: Албанія, Андорра, Австрія, Білорусь, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Данія, Німеччина, Естонія, Фараонові острови, Фінляндія, Франція, Грузія, Греція, Гренландія, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Італія, Косово, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Македонія, Мальта, Молдова, Монако, Чорногорія, Нідерланди, Норвегія, Україна, Польща, Португалія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Великобританія, Швейцарія , Швеція.
Місія ESNS – просувати європейську музику у світі. Зазвичай, кожного року одна з європейських країн стаєфокусом уваги фестивалю, любителів музики, та професіоналів музичної індустрії ESNS. Проте, 35й випуск відбуватиметься в іншому світлі через пандемію коронавірусу.
В 2021р.ESNS відмовляється від традиції, аби зосередити всю увагу на Європі, і ще раз підкреслити важливістьєвропейської музики.
«Невизначені часи вимагають енергійної концентрації», – вважають організатори, – Музична індустрія зазнала величезного удару. Сезон фестивалю та клубні концерти були скасовані. Виступи, які були дуже успішними під час ESNS 2020, не можуть отримати свої нагороди в рамках шоу ETEP цього року. ESNS уважно стежить за подіями, але в будь-якій формі має намір випустити у січні видання, яке після безпрецедентних великих невдач зможе сприяти розвитку європейської музичної індустрії».
Нагадаємо: у 2020 від України брали участь гурт DZ’OB та alyonaalyona. У 2019 – Іван Дорн і Саша Буль, в 2018 – Panivalkova, в 2017 – ОNUKA. Щорічно ESNS збирає більше 4000 делегатів, у тому числі представників понад 400 міжнародних фестивалів; а також близько 40 000 відвідувачів з понад 40 країн, та оголошує результати 7 премій, повідомляє Анна АРХИПОВА.

  19 травня – Іов Горошник: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь