В цей день можна залучити подружнє щастя в своє життя.

В православ’ї 2 травня згадують пресвітера і християнського подвижника преподобного Іоанна Ветхопещерника. Дата за народним календарем називається день Іоанна Ветхопещерника, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Іоанн?

Іоанн був ще зовсім молодим, коли пішов з паломниками в Єрусалим для поклоніння святим місцям. Там він залишився в чоловічій монастирській обителі Ветха Лавра. Іоанн прославився подвижницьким життям, досяг високої духовної досконалості, за що був висвячений в сан священника.

Які на цей день існують традиції і обряди?

Слов’яни дату 2 травня також називали «новини». В народі вважали, що сьогодні весна красується і як би себе напоказ виставляє. Люди у цей день нові речі надягали на себе або на травичку їх викладали під промені весняного сонечка.

Вірили, що від променів речі наповнюються життєвою силою і енергією. Так що саме час сьогодні і вам продемонструвати свої обновки.

Сьогодні сприятливий день початку нових важливих справ і відкриття бізнесу, для того, щоб відправитися у відрядження або тривалу подорож. Тільки в свої плани намагайтеся нікого не присвячувати, інакше не вдасться уникнути конфліктних ситуацій і сварок.

Вдала дата сьогодні і для того, щоб подружнє щастя залучити. Для цього візьміть одну будь-яку річ у кожного члена родини і вирушайте до храму на вранішню службу.

Після того, як службу відстоїте, купіть і поставте за здоров’я всіх членів родини свічки. В молитвах попросіть Господа дарувати всім здоров’я і мир вашому дому.

На Русі 2 травня жінки за традицією пекли пиріжки. Начинки клали в них різні. Вірили, чим більше напекти пиріжків, тим щедрішим майбутнім літом буде врожай.

  У кінотеатрах стартує фестиваль «Нове українське кіно» до 30-ї річниці Незалежності

Сьогодні саме небо допоможе вам знайти своє кохання

Кохання — це найцінніше і найважливіше почуття в житті кожної людини. Всі хочуть зустріти свою другу половинку і потім жити щасливо і довго. Але що робити жінкам, які ніяк не можуть знайти свого судженого? Радимо залучити на допомогу стародавні народні магічні обряди.

Ритуал на залучення кохання

Цей обряд підходить тим, хто вже точно окреслив для себе, якого хоче супутника життя, але поки ще не закохався в конкретну людину, а знаходиться в пошуках.

Для виконання ритуалу потрібні: сушене листя м’яти і пелюстки троянд, сірники, червоний олівець (ручка або олівець), чистий папір, вогнетривкий посуд.

Проводити його слід перед сном

1. В кімнаті ви повинні перебувати в повній самоті. Сконцентруйтеся, в думках уявіть собі людину, яку ви хочете бачити поряд з собою, з якими вона повинна бути рисами характеру і зовнішніми даними. Тепер, не поспішаючи, докладно запишіть все це на папір.

2. Чітко, але не голосно прочитайте все, що записали на папері. Чітко спробуйте уявити собі, як описана людина увійшла у кімнату і стоїть поруч з вами.

3. Поставте на стіл вогнетривкий посуд, покладіть в нього аркуш паперу і спаліть.

4. В отриманий попіл додайте пелюстки троянд і сушену м’яту, перемішайте.

5. Тепер підійдіть до вікна або на балкон, відкрийте, руки з посудом простягніть перед собою і зверніть свій погляд до неба.

6. Нахиляйте посудину повільно, щоб її вміст підхоплювався і розносився вітром поступово. Вимовляєте при цьому змову:

«До сил небесних я звертаюся. Прошу вас дайте мені чотири могутніх вітри, як свідків і як гінців. Нехай вони рознесуть мої слова на всі чотири сторони навколо землі. Нехай до судженого моє бажання донесуть, на вухо йому моє ім’я нашепчуть і до мене приведуть. Амінь».

  Ані Лорак покинула молодого коханця і поїхала до колишнього чоловіка

7. Вікно (або балкон) на ніч не закривайте. І обов’язково постарайтеся запам’ятати сьогоднішнє сновидіння, в ньому повинна бути підказка про те, що незабаром ваша доля зміниться.

Погодні прикмети на 2 травня

  • На найближчому тижні чекайте хорошу погоду, якщо 2 травня немає вітру і зоря золотистого кольору.
  • Червень очікується сонячний і теплий, якщо сьогодні хмарно і ллє дощ.