Лідер гурту Rammstein співак Тілль Ліндеманн посварився з фанатом в Німеччині.

Лідер гурту Rammstein співак Тілль Ліндеманн посварився з фанатом в Німеччині, після чого завдав земляку нищівного удару в обличчя, інформує .

Інцидент стався в Мюнхені, де група Rammstein зупинилася у фешенебельному готелі Bayerischer Hof. Фронтмен колективу Тілль Ліндеманн пішов увечері в бар у супроводі друзів — чоловіка і дівчини на ім'я Лана.

В питному закладі знаменитість помітив 54-річний житель Гамбурга. Фанат підійшов до Тілля з проханням зробити спільний знімок на пам'ять, але Ліндеманн відмовився, чим викликав конфлікт.

Ображений відмовою любитель важкої музики повернувся на своє місце, після чого почав прилюдно ображати Ліндеманна, а також його супутницю. Тілля привела в лють лайку на адресу дівчини та він зажадав від фаната вибачень. Той не захотів визнавати свою провину, після чого у барі розпочалася бійка.

Під час сутички 56-річний Тілль Ліндеманн вдарив 54-річного жителя Гамбурга ліктем в обличчя. Від сильного удару чоловік упав на підлогу. Персонал закладу викликав поліцію, після лікарського огляду з'ясувалося, що соліст Rammstein зламав кривдникові щелепу.

У поліції повідомили журналістам, що прийняли від потерпілого заяву про нанесення побоїв. Офіційних коментарів на цей рахунок від групи Rammstein і її вокаліста поки не було.