Щоб гроші водилися, киньте сьогодні під ноги монети!

У православному світі 24 квітня згадують священномученика Антипа єпископа Пергамського. За народним календарем дату назвали день Антипа, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Антип?

Проживав Антип в I столітті. Сповідував християнську віру і старанно боровся з язичниками, попри погрози жорстокого правителя Доміціана. За непокору імператор наказав суворо покарати Антипа, помістивши його всередину розпеченого мідного бика.

Відчуваючи пекельні муки, святий встиг звернутися до Бога з проханням наділити його даром зцілення людей. Господь почув його, згодом біля мощей Антипа багато хворих людей вилікувалися.

Які на цей день існують традиції і обряди?

На Русі до святого Антипа найчастіше зверталися, коли турбували зубні болі. Якщо ниє зуб, треба провести такий нескладний обряд. Прикласти до хворого зуба дрібну монету.

Потім просвердлити в ній дірку і підвісити на ниточці до ікони святого з проханням, щоб Антип назавжди вгамував ці неприємні хворобливі відчуття.

У слов’ян 24 квітня заборонялися всякі посівні роботи. Протягом століть народ помітив, якщо висадити розсаду або насіння в цей день, то вони не ростуть, а пропадають.

Не пропустіть сьогоднішній день і залучіть у своє життя фінансову удачу!

Наші предки в день Антипа вичитували змови і проводили обряди для залучення у своє життя грошового везіння. Господині з ранку приймалися за генеральне прибирання, наводили в оселях затишок і чистоту.

А коли ввечері чоловік з роботи приходив, то кидали йому під ноги жменьку монет. Вірили, що після цього чоловік буде більше заробляти і гроші в чистий будинок потечуть рікою.

Весільні прикмети про монети

У слов’ян особливо важливими вважалися ритуали з монетами на весільних церемоніях. Якщо провести їх правильно, то молодята все життя в достатку проживуть.

  25 травня — Єпіфанів день: історія, традиції та прикмети свята

1. Монетки подібно обручкам мають круглу форму і символізують нескінченність в коханні і подружньому благополуччі. Багато молодят зараз спеціально на замовлення виготовляють сувенірні монети, які потім зберігають все життя як грошовий талісман.

2. Щоб у молодої сім’ї було забезпечене життя, ще при сватанні кидають жменю монет під ноги тещі. Одну потім треба заховати в затишному місці і не витрачати ніколи.

Інші монетки збирає теща, а на весіллі кілька з них непомітно підкладає під коровай, щоб у шлюбі обов’язково народилися діти.

При цьому вона повинна сказати замовні слова:

«Молодятам сьогодні повага, а в майбутньому їх роду продовження. Скільки під весільним короваєм монеток, стільки у молодих народиться діток».

3. Щоб молодята нужди ніколи не пізнали, під час обряду вінчання, коли вони входять у церкву, треба їм під ноги постелити весільний рушник, покласти на нього кілька монет і зверху посипати зерном. Таким чином гості і родичі бажають молодятам життя сите, багате і плодовите.

Коли і для якої мети ще кидають монетки?

• Якщо у вашому житті почалися суцільні невдачі з труднощами, киньте монету в річку, її бурхлива течія понесе із собою всі проблеми.

• Коли в особистому житті нічого не складається, друга половинка ніяк не знаходиться чи хочеться відновити минулі любовні відносини, гроші треба кинути в джерело.

• Якщо ви знаходитесь в пошуках роботи, і є на прикметі установа, підприємство або офіс, де хотіли б працювати, треба туди прийти і на порозі біля вхідних дверей залишити монетку.

• Під час подорожі або відпустки вам дуже сподобалося місце і хочеться ще неодноразово сюди повернутися? Тоді перед від’їздом монету треба кинути у водойму (озеро, річку, море). Якщо природних водних джерел немає, то кидайте грошики у фонтан.

  Фільм, знятий на iPhone, здобув престижну премію

• Коли ви сильно любите людину, а вона поки не звертає ніякої уваги, треба примудритися підкинути монету її в будинок через вікно або двері. А найкраще, щоб ви побували в неї в гостях і де-небудь в непомітному місці залишили гроші.

Прикмети погоди на 24 квітня

  • Подальші весняні дні будуть вітряними і дощовими, якщо сьогодні рано вранці небо забарвлене в червоний відтінок.
  • У майбутній літньо-осінній період очікується багатий грибний урожай, якщо в день Антипа цілий день ллє дощ.