Сьогодні вода лікувальна. Як вилікувати себе.

В православ’ї 27 грудня день вшанування святого мученика Филимона. У народному календарі називається дата день Филимона, інформує Ukr.Media.

Які існують традиції і обряди на цей день?

Наші предки вірили, що в кінці грудня по землі ходять темні сили. Щоб якнайшвидше від них позбутися, у день Филимона люди наводили чистоту в оселях і порядок. Вважалося, що нечисть не заходить в гості до хороших господарок.

А ще можна відлякувати злих духів водою, вони її дуже сильно бояться. В день Филимона як можна частіше умивайте обличчя звичайною проточною водою з-під крану, а на вулицю невмитими ні в якому разі не ходіть.

Сьогодні зцілюємо себе чарівною силою води!

За допомогою води можна не тільки з нечистими силами боротися, але і зцілитися від хвороб, захистити себе від псування, пристріту та магічних витівок.

Як правильно виконувати обряди з водою?

Вода — це дуже потужний поглинач інформації. Все, що ви передасте їй під час обряду, вона запам’ятає і збереже. Перед тим, як читати замовні слова на воду, максимально сконцентруйте свої думки з емоціями тільки на хорошому, з голови все погане відкиньте, налаштуйтеся на позитив.

Коли ви психічно неврівноважені, на когось сердитеся, проявляєте агресію, образи чи гнів, ритуали з водою проводити не потрібно. Вона буде запам’ятовувати не вашу змову, а негативні думки.

Найкращий час для ритуалів з водою — вечір. Добре, щоб нікого крім вас не було вдома в цей момент, ніякий шум не повинен відволікати.

Замовні слова доведеться завчити напам’ять, оскільки при виконанні ритуалу треба сконцентрувати свій погляд на воді і підглядати в папірець не вийде. Читати слова потрібно чітко і тихо.

  Прощена неділя - 10 березня 2019 року

Найбільше накопичує інформацію чиста вода з джерела, намагайтеся набирати для проведення ритуалів саме її. Якщо немає такої можливості, то заздалегідь підготуйте звичайну воду з водопроводу, відстоюючи її не менше тижня.

Не розповідайте нікому, що будете проводити обряди на воду, навіть близьким і рідним. Адже це свого роду таїнство, а таємниці не розголошуються.

Обряд з водою від захворювань

Налийте в прозорий стакан чисту воду і вимовте заговорений текст:

«Водиця-сестриця, дай напитися тобою. Ти всіх нас миєш і напуваєш, силушку надаєш і хвороби відводиш. Надай допомогу і мені, рабу Божому (ім’я). Хвороба болюча (назва хвороби або хворого органу) здолати поможи, дай отямитися і в себе прийти, з муками і сильними болями розлучи мене назавжди. Дай моєму тілу зцілення, щоб знову воно радістю і здоров’ям наповнилося. Буде так, як сказано. Амінь».

Прочитайте текст тричі, відпийте з склянки половину, а водою, що залишилася збризкайте обличчя і тіло.

Точно також ви можете замовляти воду для хворих рідних і знайомих, тільки в тексті необхідно назвати їх ім’я, потім дати їм випити водички і обтерти.

Ритуал з водою від пристріту і псування

Для його виконання, крім води знадобляться ще сірники і церковна свічка.

Поставте на стіл прозорий стакан або баночку, заповніть водою. Підпаліть сірник, дайте йому повністю згоріти до кінця і киньте в склянку.

Скажіть змову:

«Як сірник ця до кінця прогорів, так нехай і недоброзичливці горять, які мені псування-пристріт послати хочуть».

Запаліть свічку, воском, який з неї стікає три рази капніть у воду. Нехай ємність з водою так постоїть на столі протягом трьох днів, потім вилийте її в безлюдному місці далеко від дому.

  Як знищення розписів народило великий проект

Цей ритуал зміцнить вашу енергетичну оболонку і надійно захистить від псування і пристріту.

Прикмети погоди на 27 грудня

  • Найближчим часом очікується відлига, якщо на протязі дня Филимона погода кілька разів туди-сюди зміниться.
  • Якщо сьогодні тепло, значить, майбутнє літо чекайте спекотне.
  • Яка погода 27 грудня, таким буде і весь лютий.