Зняти будь-яку хворобу можна сьогодні! Як допомогти собі і близьким?

Православні християни 27 липня згадують Гераклійського єпископа апостола від сімдесяти Акілу. Дата в народному календарі називається Акіла Солом’яний або просто день Акіли, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Акіла?

Жив Акіла звичайним світським життям, була у нього дружина Пріскілла. Сім’я існувала за рахунок того, що Акіла займався виготовленням наметів.

Одного разу на постій до них попросився сам апостол Павло, який перебував у місті з Божественними проповідями. Він і долучив подружжя до християнської віри, провів їм обряд Хрещення.

Акіла настільки перейнявся до проповідей Павла, що відправився слідом за ним. В Азії, Ахаї, Іраклії він навчав народ Божому Слову, безліч язичників навернув до християнства, хрестив їх і привів до спасіння. За це прийняв мученицьку смерть.

Які на цей день існують обряди і традиції?

Народ на Русі називав цю дату Акіла Солом’яний, тому що 27 липня часто дули сильні вітри і розкидали в полях заготовлену солому. Люди вірили, що така солома має цілющу силу і здатна зняти втому, від недуг вилікувати.

Жінки збирали солому та плели віночки, пояси. При головних болях одягали вінки, а при спинних недугах — пояси. Також цілющу солому клали в матраци, після сну на них втому як рукою знімало.

Сильні вітри приносили з собою грози. Люди їх боялися, вважаючи підступами нечисті, тому під час грози з житла намагалися без особливої потреби нікуди не виходити.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Сьогодні ви можете насититися від природи цілющою силою!

Народ недарма приказку придумав: «Лікар лікує, а виліковує природа». 27 липня сили природи мають особливу цілющу силу. Наші предки намагалися не упустити таку можливість і використовували природну силу собі на благо, щоб зміцнити здоров’я.

  Гардероб Дмитра Комарова завжди під контролем його дружини

Часто люди зверталися за допомогою до дерев, але не кожному з них під силу з людськими недугами боротися.

Дуб

Максимальна активність цього дерева з 21 до 3 години. Дуб володіє сильною енергетикою. Звертатися до нього можна не в кожному стані. Краще не підходьте до дуба, коли нервуєте або сильно збуджені.

Не даремно в дубових гаях раніше будували храми і святилища. Там люди зцілялися і говорили, що сильна енергія дуба навіть мертвих підіймає.

Якщо вийде у вас встановити з дубом контакт, то у відповідь він подарує такі сили, що здоровими будуть всі в роду до п’ятого коліна.

Сосна

Сосні, як і всім іншим хвойним деревам, властива постійна активність. Але енергія у неї дуже потужна, довго без причини перебувати біля сосен небажано.

За допомогою цього дерева ви зможете поборотися з депресивним станом, зняти емоційне навантаження. Контакт зі стовбуром сосни позбавить від накопиченого роздратування, досади, стресів і нудьги, зніме нервові розлади.

Якщо в будинку є хвора людина, то помістіть біля її ліжка гілки сосни. Розташувавши їх в головній кімнаті у вазі, ви захистите всіх домочадців від недуг.

Завжди носіть з собою в кишені або сумці соснову шишку. Вона збереже сили організму в старечому віці, а у молодих підвищить здатність до дітородіння.

Ні одна хвороба не здолає вас, якщо щодня з’їдати по сосновій насінині з шишки.

Береза

Заспокійлива енергетика берези активна вранці з 5 до 9 години. Притисніться до її стовбура, коли на душі особливо важко і прикро, можете навіть поплакати.

Якщо дитина захворіла, то викупайте її, а воду вилийте під берізку, сказавши при цьому: «Хворобу зливаю, тепер у мого чада ніде не заболить».

  Анна Седокова показала підрослого сина-красеня

Погодні прикмети на 27 липня

  • Дощ, який почався 27 липня затягнеться на цілий тиждень.
  • Якщо сьогодні погода суха, значить, всі осінні місяці будуть погожі.