Актуальні новини

У Токіо відбувся фестиваль “Українське Різдво”

21-22 грудня у м.Токіо пройшов дводенний фестиваль «Українське Різдво». Захід організований громадою українців в Японії «Краяни», Посольством України в Японії та Українською школою «Джерельце» у співпраці з адміністрацією р-ну Мінато Токіо та за підтримки Православної церкви України в Японії.

Гості фестивалю мали можливість взяти участь у майстер-класах з виготовлення українських оберегів, розмальовування традиційних пряників «миколайчиків», приготування українських страв. Було проведено виставку українських рушників та традиційних різдвяних прикрас. Для дітей було організовано зустріч зі Святим Миколаєм з читанням казок, конкурсами та подарунками. Заключним заходом фестивалю став різдвяний концерт з колядками, піснями та танцями.

Представниця Посольства України в Японії, відповідальна за культурно-гуманітарну співпрацю, другий секретар Віолетта Удовік зазначає: “Фестиваль був дуже насичений та колоритний. З одного боку, японська громадськість змогла взяти участь у відзначенні Українського Різдва, яке дуже відрізняється від японського, адже в Японії основними атрибутами цього свята є тістечка з полуницею та смажена курка, а найбільш поширеною традицією – запрошення другої половинки на побачення. З іншого боку, українська культура, яка має політеїстичне підґрунтя, відображене в традиціях виготовлення ляльки-мотанки, дідуха, традиційної вишивки тощо, є дуже близькою японцям, однією з основних релігій яких є синтоїзм. Окрім цього, слід відзначити, що захід мав важливе значення і для українських дітей, які взяли участь у зустрічі зі Святом Миколаєм та таким чином продовжили українські традиції вдалечині від Батьківщини”.

Нагадаємо, що цієї осені Посольством України в рамках “Днів української культури” було проведено низку іміджевих заходів з представлення нашої держави в Японії, зокрема, виставку робіт українських художників, майстер-класи Петриківського розпису, фестивалі українського кіно, фотовиставку про Україну, фешншоу та виставку українського традиційного вбрання, концерти української класичної музики тощо. Посольство України в Японії дякує всім, хто долучився до організації та проведення вищезазначених культурних заходів.
Ольга Квасниця

  Поліна Гагаріна в зухвалому вбранні вийшла по хліб і викликала критику у людей

*/

Залишити відповідь