Знаменитість опублікувала кілька постів, один з яких присвячений Володимиру Кличку.

В рядах популярної соціальної мережі Instagram поповнення! Там зареєструвалася 30-річна актриса Хайден Панеттьєрі. Розпочала свій блог зірка з селфі і вітальних слів, інформує Ukr.Media.

“Всім привіт! Нарешті — я буду робити публічні пости. Сподіваюся, що всі здорові і знаходяться в безпеці”, — написала вона і додала, що їй вдалося трохи подихати свіжим повітрям, ненадовго знявши маску, поки поруч нікого не було.

“Я весь час ношу маску. Принесла трохи нью-йоркської моди на пляж, хоча виглядаю, наче зібралася на похорон”, — пожартувала зірка.

Попри те що вести свій блог Панеттьєрі почала зовсім недавно, вона вже зробила сім публікацій: крім своїх селфі, вона опублікувала архівний знімок матері, свій дитячий знімок з актрисою Стелою Маів, показала нове татуювання і поділилася відео з своїм екс-коханим Володимиром Кличком, який висловився в підтримку протестуючих проти расизму в США.

Про особисте актриса розповідати поки не поспішає, хоча її підписники вже запитують про її дочку, яку вона народила від українського боксера. Нагадаємо, що з Кличком Панеттьєрі зустрічалася з 2009 по 2018 рік. У 2014 році у пари народилася дочка Кайя, яка після розлучення батьків почала жити з батьком на Україні.

Незабаром після розриву з екс-коханим Хайден стала зустрічатися з агентом з нерухомості Брайаном Хікерсоном, який неодноразово піднімав на неї руку. Розлучившись з ним, актриса збиралася переїхати з Лос-Анджелеса в Нью-Йорк, щоб почати нове життя, але через деякий час після розлучення повернулася до бойфренда. Скандали між закоханими продовжилися, і Хікерсон знову напав на Панеттьєрі на День святого Валентина. Чи разом вони зараз, невідомо, але, можливо, блог Хайден дасть відповіді на деякі події в її особистому житті.

  17 грудня — день Великомучениці Варвари: історія, традиції та прикмети свята