Актуальні новини

В Україні пішов з життя відомий композитор Лев Миколайович Колодуб

Метр залишив після себе багату творчу спадщину: безліч симфонічних та оперних опусів, балети, мюзикли, концерти для різних інструментів, вокальну музику.

В Україні помер відомий композитор, лауреат Шевченківської премії, професор Національної музичної академії України ім. Чайковського Лев Миколайович Колодуб. Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури, інформує .

"Метр залишив після себе багату творчу спадщину: безліч симфонічних та оперних опусів, балети, мюзикли, концерти для різних інструментів, вокальну музику. Особливе місце в його творчості посідає Тарас Шевченко, на основі віршів з "Кобзаря" і під впливом ілюстрацій до нього, Лев Миколайович створив симфонію-думу "Шевченківські образи", оперу "Поет" про життя Кобзаря", – йдеться в повідомленні.

Також у відомстві підкреслили, що Колодуб у своїй кар'єрі успішно поєднував активну композиторську творчість з педагогічною та громадською діяльністю. Також композитор став лауреатом Шевченківської премії 2010 року за симфонію № 9 "Sensilis moderno" ("Новітні відчуття"), симфонію № 10 "За ескізами юних літ", симфонію № 11 "Нові береги".

Міністерство принесло свої співчуття рідним, близьким і колегам Колодуба.

  У Львові збирають російські та радянські книжки для допомоги ЗСУ

Залишити відповідь