Актуальні новини

31 березня – день Кирила: традиції, обряди та прикмети

Чому сьогодні не можна вирішувати фінансові питання?

31 березня – день Кирила: традиції, обряди та прикмети. Чому сьогодні не можна вирішувати фінансові питання?

31 березня у православному світі згадують святителя Кирила єпископа Єрусалимського. У народному календарі дата отримала назву день Кирила, інформує .

Хто такий святий Кирило?

Проживав Кирило у IV столітті в Єрусалимі. Вихований в благочесті і строгості, отримав гарну освіту. В повнолітньому віці прийняв чернечий постриг, в тридцять років був висвячений в пресвітери. У 350 році після смерті архієпископа єрусалимського Кирила призначили на його місце.

Обряди й традиції цього дня

Традиції сьогоднішнього дня пов'язані з грудними дітками. Якщо в будинку є такі малюки, то в день Кирила не можна давати комусь сіль чи хліб в борг, разом з ними можна віддати щасливу долю дитини. Увечері під час купання немовлят нікому не відкривають двері.

31 березня не прийнято було на Русі у гості ходити. Наші предки вірили, що можна там свою удачу залишити.

Але якщо на цей день випадає якесь сімейне свято або день народження когось із родичів, куди треба піти, то перед виходом з дому тричі перехрестіть свої вхідні двері. А коли будете з гостей додому збиратися, скажіть: «Все своє з собою забираю, удачу мою нікому не залишаю».

Ще сьогодні не стрижіть волосся і нігті, інакше накличете на себе цілу низку дрібних життєвих неприємностей.

Сьогоднішній день не підходить для вирішення грошових питань

31 березня здавна вважався на Русі несприятливим для здійснення угод, покупок, вирішення фінансових питань. Контракти виявляться невдалими, речі будуть погано носитися, а техніка ламатися, будь-яка грошова угода не принесе вигоду.

Тому намагайтеся всі фінансові справи вирішити заздалегідь або почекайте ще один деньок до завтра. А щоб вас завжди супроводжувала грошова удача, дотримуйтеся перевірених прикмет. Адже часом навіть людям зі стабільним хорошим заробітком ніяк не вдається накопичити потрібну суму, гроші ніби вислизають з рук.

  З нагоди Дня журналіста Зеленський вручив нагороди працівникам медіа та членам родин загиблих журналістів

1. Якщо грошові кошти дісталися вам нечесним шляхом (виграли в азартні ігри або знайшли велику суму), то не зберігайте їх в будинку. Такі гроші бажано відразу витратити, їх легковажна енергія не сприяє накопиченню та збільшенню фінансового стану.

2. Не можна мати в будинку одночасно кілька віників. Наші предки вірили, що вони вимітають гроші в різні кути і не дають їм накопичуватися.

3. При будь-яких грошових операціях купюри і монети беріть лівою рукою, а віддавайте правою.

4. Завжди перераховуйте здачу, гроші люблять рахунок.

5. Коли одержуєте зарплату, не витрачайте відразу ні гривні. Зарплата повинна переночувати одну ніч вдома, вважається, що завдяки цьому весь наступний місяць буде фінансово стабільним.

Ось ще кілька забобон, чого ніколи не слід робити, щоб не залучити в своє життя бідність, непередбачені витрати та грошові втрати:

1. не виносите з дому сміття, на ніч дивлячись;

2. не свистіть у будинку;

3. після заходу сонця не перераховуйте гроші, не давайте в борг і самі не займайте, всі фінансові операції треба проводити при денному світлі;

4. не залишайте на столі порожніх пляшок;

5. не кладіть на кухонний стіл грошові купюри і ключі, особливо на ніч;

6. не залишайте відкритим відро для сміття і унітаз, обов'язково повинна бути кришка.

Для залучення грошей заведіть в будинку акваріум із золотими рибками, вирощуйте грошове дерево, розкладіть монетки по кутах кімнат, а кілька штук постійно тримаєте під скатертиною на обідньому столі.

Народні прикмети 31 березня

Якщо 31 березня вже є квітуча мати-й-мачуха, значить, весна буде рання, різко тепла і дуже сонячна.

Перші комарі на день Кирила віщують потепління.

  Оголошено топ-30 знакових пісень Незалежної України

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь