Зірка “Величного століття” навіть показала перші фото.

Після низки чуток і домислів з’явилися офіційні новини: зірка “Величного століття” Мер’єм Узерлі чекає на другу дитину, інформує Ukr.Media.

І хоча батька дитини актриса не називає, новини про вагітність вона підтвердила в інтерв’ю турецькому виданню і навіть розкрила стать дитини. Вона чекає на дівчинку!

“П’ятий місяць вагітності…. З волі долі нова людина прилетить в цей світ в січні… У мене народиться дівчинка. Лара давно хотіла брата або сестричку. Бережімо свою сім’ю”, — сказала актриса.

До речі, ще 6 тижнів тому вона опублікувала кадри фотосесії, після яких Мер’єм Узерлі почали вітати з прийдешнім поповненням. Але тоді вона на сенсаційну тему не поширювалася.

Нагадаємо, що старшу дочку актриса народила від турецького бізнесмена Джана Атеша, але вони розірвали заручини за кілька місяців до народження малятка. Судячи зі слів актриси, в забезпеченні їхньої спільної дочки чоловік не допомагає.

Хто є батьком другої дитини актриси, поки невідомо. Мер’єм Узерлі лише розповіла, що її новий коханий — американець, який вже рік живе в Берліні.