Актуальні новини

Культурні події у Львові на вихідні 4-6 вересня

У театрі ім. Марії Заньковецької – прем’єра «Сатисфакція» за Шекспіром.

Кохання, жадоба і фемінізм від самого Вільяма Шекспіра – уже цими вихідними. У театрі ім. Марії Заньковецької київський режисер Станіслав Мойсеєв ставить виставу «Сатисфакція» за п’єсою «Венеційський купець». Після довгої карантинної перерви нарешті запрошують глядачів на прем’єру – 5 та 6 вересня.

«Ця вистава не в стилі Шекспірівської епохи, ми не побачимо на сцені якусь Венецію, але присмак всього цього, я сподіваюся, тут буде», – заінтригував режисер-постановник Станіслав Мойсеєв.

Вартість квитків 50-300 грн. Більше інформації про подію – за посиланням.

Прем’єра «Життя P.S.» від ветеранки АТО.

А на камерній сцені заньківчан ще одна прем’єра. 4 вересня – вистава «Життя P.S.» за автобіографічною книгою ветеранки війни на Донбасі Валерії Бурлакової. Це стосунки між двома людьми і бойові дії очима жінки.

Вартість квитків 100 грн. Більше інформації про подію – за посиланням.

У Підгорецький замок – на нову виставку.

4 нові зали відкрили для відвідувачів у Підгорецькому замку. Тут облаштовуватимуть тимчасові експозиції. Починають із виставки графіки з серії «Тіні предків» української художниці та реставраторки храмового живопису Олександри Федорук.

2-5 вересня – 5-й Театральний фестиваль «Кіт Ґаватовича».

Театральний фестиваль «Кіт Гаватовича» пропонує поговорити про тоталітаризм у нашому житті. Щодня від 2 до 5 вересня у Lem Station відбуватимуться вистави наживо і в записі, виставки та дискусії. У п’ятницю, 4 вересня, театр «Дах» привезе камерну оперу «Стус: Перехожий». А у суботу, 5 вересня, – трансляція постановки «Рейк’явік’ 74» вільного білоруського театру.

«Ми не просто так обрали цю виставу. Хочемо підтримати білорусів у тому, що відбувається, в їхній боротьбі з їхнім тоталітарним режимом», – розповіла прес-секретарка фестивалю Христина Червінська.

  Перший офіційний трейлер "Гри престолів-8"

Сторінка фестивалю у Facebook – за посиланням.

Театр «І люди, і ляльки» запрошує на прем’єру «Діти Ноя».

Французький письменник Ерік Емманюель Шмітт знову на львівській сцені. У театрі «І люди, і ляльки» 4, 5 та 6 вересня – відкриття сезону і прем’єра вистави «Діти Ноя». Цей твір Шмітта вперше інсценізують в Україні. Голокост і людяність, дитинство і війна – ось про що пропонують подумати глядачеві.

«На перший план ми виносимо людяність. Це вистава про спасіння, про такий Ноїв ковчег, в якому ми перебуваємо, особливо зараз, коли ми опинилися в карантинних буднях», – запросив на свою постановку режисер Михайло Урицький.

Вартість квитків 120 грн. Більше про подію за посиланням.

У Парку культури і відпочинку концерт просто неба від капели «Дударик».

Козацькі, стрілецькі, повстанські, а також пісні ХХІ ст. звучатимуть у суботу, 5 вересня, о 12:00 у Парку культури і відпочинку. Капела «Дударик» та гурт «Плач Єремії» кличуть поконцертувати просто неба із програмою «Очі в очі». Вхід вільний.

Сторінка події у Facebook – за посиланням.

Львівський театр ляльок відкриває сезон.

Львівський театр ляльок відкриває 75-й сезон. У суботу, 5 вересня, скликають своїх глядачів на карпатську легенду «Золоторогий олень», а також інтерактивну виставу для наймолодших «Стук-грюк».

Сторінка події у Facebook – за посиланням.

Залишити відповідь