Співачка вийшла у світ з новим обранцем-мільйонером.

Особисте життя співачки завжди була під вуаллю таємниць, і вона не прихильниця розповідати про свої стосунки шанувальникам. Правда недавно Наталя з’явилася на світському заході в парі з відомим українським мільйонером. Могилевську побачили разом з мільйонером Олегом Рижковим. Цікаво, що у своїх недавніх інтерв’ю співачка зізнавалася в тому, що закохана і щаслива. Правда імені свого коханого вона не називала, інформує Ukr.Media.

Всі світські заходи Могилевська відвідувала без пари, але ось недавно все ж вирішила вийти у світ з чоловіком. Пару співачці склав власник місцевих бутиків Олег Рижков, з яким співачка мило фотографувалася і трималася за руку. Як повідомляють ЗМІ, пара поводилася невимушено: вони посміхалися, багато жартували і позували журналістам. Як повідомила сама співачка, на захід вона завітала, щоб підтримати українських дизайнерів.

«Я одягаюся в українські бренди, наприклад, зараз на мені костюм від подруги. Правда цей образ вибрав не Олег, адже він вважає за краще бачити мене в сукнях. Я просто вирішила похуліганити», — зізналася Наталя. Олег Рижков — засновник бутиків ISAIA Kiev і Billionaire, а також мережі салонів краси Backstage. Поки офіційно ні Наталя, ні Олег свої відносини не коментували.