Дизайнери все частіше надихаються модою 2000-х років і дарують їй нове життя.

Сьогодні образи Керрі Бредшоу, Моніки, Келлі Тейлор актуальні як ніколи: дизайнери все частіше надихаються модою 2000-х років і дарують їй нове життя.

Біла класика від Керрі Бредшоу, "Секс і місто"

Можливо, один з найліричніших епізодів другого сезону, коли Керрі прощається з Бігом перед його весіллям. Біла лаконічна сукня в тій серії — це класичний літній образ на всі випадки життя, інформує .

Кюлоти і пастель від Серені Ван Дер Вудсон, "Пліткарка"

Не серіал, а модна Біблія. Головна героїня Серена Ван Дер Вудсон надає перевагу стильним, проте комфортним речам. Тому її літній образ з кюлотами й нюдовим топом можна брати на замітку.

Контрастні джинси й блейзер Келлі Тейлор, "Беверлі Хілз 90210"

Після новин про повернення серіалу на екрани, ви просто зобов'язані передивитись хоча б улюблені серії. В одній з них Келлі вдягнена у джинси з високою талією і червоний піджак. Актуальний образ навіть через 20 років.

Вічний образ від Моніки, "Друзі"

90-ті знову в тренді. Образи з улюбленого серіалу міленіалів актуальні, як ніколи. Наприклад, total denim look від Моніки. Джинси, сорочка і білі кеди. Просто і стильно.

Трендовий сафарі-лук від Королеви Єлизавети, "Корона"

Неочікувано, але правда. Її величність у першій серії продемонструвала образ, що легко адаптується до кам'яних джунглів. Сорочка кольору моко і штани з високою талією. Доповнила вона тандем стильним капелюхом, який ви можете замінити на актуальний нині солом'яний