48-річна співачка Руслана прокоментувала чутки про свою ймовірну вагітність. Виконавиця підтвердила, що вона давно мріє про малюка.

В одному із телевізійних шоу зірка заінтригувала зізнанням, що мріє стати мамою і натякнула на свою вагітність. Тепер же Руслана в телепрограмі “Сніданок. Вихідний” дала розгорнутий коментар з приводу сказаного. Вона не спростувала, але і не підтвердила сказане раніше, інформує Ukr.Media.

“Це у жодному разі не якась інтрига, це лише душевний крик. Я це заявляла усвідомлено. Це безумовно інтимні речі, які нам з Сашею хочеться залишити при собі. Багато хто знав, що я жертвувала своїм життям і собою. Віддаючи публіці таку, величезну енергію, дівчині звичайно ж важко завагітніти. А теорія “лежи, їж, спи і нічого не роби” ніколи не була для мене. Тому мені хочеться звернутися до дівчат: в цьому житті немає нічого сильніше, ніж дати життя. найважливіше в цьому житті сім’я. Бути одинаком не можна, як і належати лише зіркам. Обов’язковому порядку треба мати сім’ю і дати життя”, — прокоментувала зірка.

Нагадаємо, що артистка вже 25 років перебуває в шлюбі зі своїм продюсером Олександром Ксенофонтовим. Дітей у зоряної пари немає.