Гірко!

Український виконавець таємно одружився зі своєю молодою коханою, про це поспішила розповісти своїм підписникам сама Катерина. На її сторінці в Instagram з’явилися фотографії у весільній сукні. Дівчина похвалилася обручкою на правій руці, і пояснила: їх розпис відбувся таємно, ще 29 травня. Пара не хотіла розголосу, а тому на розпис нікого не запрошували. Торжество відбудеться пізніше, інформує Ukr.Media.

Катя поділилася кількома кадрами, на яких позує в мереживній сукні кольору айворі і фаті, в обнімку з новоспеченим чоловіком. Молодята виглядають дуже щасливими. У публікації дівчина пояснила, що їх розпис відбувся ще 29 травня, але оголосити про подію пара вирішила лише 10 червня. «29 травня ми стали чоловіком і дружиною. Ось вже, як 12 днів. Нам дуже хотілося, щоб все пройшло спокійно і тільки вдвох, тому і вирішили оголосити саме 10.06.20», — написала Репяхова в публікації.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Також дівчина розповіла, що основне торжество з гостями буде пізніше. Вона і Віктор вже неодноразово репетирували майбутнє свято. До речі, у Катерини буде інша весільна сукня, ніж на знімках. Поки модель наряду вона тримає в суворій таємниці, до церемонії.