Актуальні новини

Фестиваль «Золотий Лев» прийматиме театри з семи країн

У Львові з 1 до 8 жовтня відбудеться Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев – 2021». Цьогоріч фестиваль є сценічним, однак в програмі є заплановано і кілька вуличних заходів. Гасло фестивалю залишається незмінним: «Класика очима експерименту».

До Львова приїдуть театри з Польщі, Угорщини, Італії, Грузії, Ірану, Канади та України. Організатори зазначають, що усі члени труп-гастолерів пройшли повний курс вакцинації у себе вдома.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1526042 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1526042{
margin: 0!important;
}
}

Цього року «Золотий Лев» відбуватиметься на таких локаціях: театр «Воскресіння», Перший театр, театр Лесі, театр ім. М. Заньковецької, Центр Довженка та на площі перед Львівською оперою.

Традиційно фестиваль розпочнеться з Карнавальної ходи, яка пройде вулицями міста. Цей захід проведуть за умови, якщо не буде карантинних обмежень. Якщо ж вони все-таки будуть, то організатори проведуть невеличке локальне відкриття на площі перед Оперним театром.

Серед найочікуваніших вистав фестивалю варто відзначити відомий в Європі театр A-Part в коопродукції з театром Amareya (м.Катовіце, Польща) з виставою «Чотири».

Театр «Потлах» (м.Фара ін Сабіна, Італія) представить постановку «20 тисяч льє під водою» Жюля Верн. Ця вистава була і залишається визнаною на різних міжнародних театральних фестивалях у багатьох країнах світу.

Тбіліський вільний театр Автанділа Варсімашвілі привезе комедію «2030 – Нам нічого втрачати».

Унікальний проект «Емігранти» Славоміра Мрожека представить театр Petofi (м.Шопрон, Угорщина) спільно з театром (м.Комарно, Словаччина).

Серед українських театрів на фестивалі будуть представлені колективи з Чернігова, Одеси, Києва, Дрогобича. Львів представлятимуть театр «Воскресіння», Львівський обласний музично-драматичний театр ім.Ю.Дрогобича, театр ім. Лесі Українки з виставою, творча майстерня «Театр у кошику».

Театр «Воскресіння», зокрема, в перший день фестивалю представить глядачам вуличний варіант вистави «Відлуння» на площі перед Оперним театром. Вистава присвячується засновнику та багаторічному директору фестивалю «Золотий лев» – Ярославу Федоришину.

  У Львові знову Jazz Bez. Програма фестивалю

Також на фестивалі буде присутня освітня програма від Італійського театру «Потлах» для студентів театральних вишів та молодих акторів. Це два чотирьох годинні тренінги з вокалу та пластики.

Повну програму фестивалю можна знайти на сайті фестивалю.

Залишити відповідь