Актуальні новини

Фестиваль «Золотий Лев» прийматиме театри з семи країн

У Львові з 1 до 8 жовтня відбудеться Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев – 2021». Цьогоріч фестиваль є сценічним, однак в програмі є заплановано і кілька вуличних заходів. Гасло фестивалю залишається незмінним: «Класика очима експерименту».

До Львова приїдуть театри з Польщі, Угорщини, Італії, Грузії, Ірану, Канади та України. Організатори зазначають, що усі члени труп-гастолерів пройшли повний курс вакцинації у себе вдома.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1526042 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1526042{
margin: 0!important;
}
}

Цього року «Золотий Лев» відбуватиметься на таких локаціях: театр «Воскресіння», Перший театр, театр Лесі, театр ім. М. Заньковецької, Центр Довженка та на площі перед Львівською оперою.

Традиційно фестиваль розпочнеться з Карнавальної ходи, яка пройде вулицями міста. Цей захід проведуть за умови, якщо не буде карантинних обмежень. Якщо ж вони все-таки будуть, то організатори проведуть невеличке локальне відкриття на площі перед Оперним театром.

Серед найочікуваніших вистав фестивалю варто відзначити відомий в Європі театр A-Part в коопродукції з театром Amareya (м.Катовіце, Польща) з виставою «Чотири».

Театр «Потлах» (м.Фара ін Сабіна, Італія) представить постановку «20 тисяч льє під водою» Жюля Верн. Ця вистава була і залишається визнаною на різних міжнародних театральних фестивалях у багатьох країнах світу.

Тбіліський вільний театр Автанділа Варсімашвілі привезе комедію «2030 – Нам нічого втрачати».

Унікальний проект «Емігранти» Славоміра Мрожека представить театр Petofi (м.Шопрон, Угорщина) спільно з театром (м.Комарно, Словаччина).

Серед українських театрів на фестивалі будуть представлені колективи з Чернігова, Одеси, Києва, Дрогобича. Львів представлятимуть театр «Воскресіння», Львівський обласний музично-драматичний театр ім.Ю.Дрогобича, театр ім. Лесі Українки з виставою, творча майстерня «Театр у кошику».

Театр «Воскресіння», зокрема, в перший день фестивалю представить глядачам вуличний варіант вистави «Відлуння» на площі перед Оперним театром. Вистава присвячується засновнику та багаторічному директору фестивалю «Золотий лев» – Ярославу Федоришину.

  Показ фільму “Безголосся” та дискусія “Багатокультурна спадщина галицьких містечок”

Також на фестивалі буде присутня освітня програма від Італійського театру «Потлах» для студентів театральних вишів та молодих акторів. Це два чотирьох годинні тренінги з вокалу та пластики.

Повну програму фестивалю можна знайти на сайті фестивалю.

Залишити відповідь