Сьогодні не можна давати гроші в борг, втрачати і упускати.

В православ’ї 7 березня згадують про святого мученика Маврикії Апамейського. За народним календарем дата називається день Маврикія, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Маврикій?

Жив Маврикій в IV столітті, сповідував християнство, і перебував на військовій службі в армії імператора Галерії в Сирійській Апамеї.

Коли почався період гонінь на християнську віру, Маврикій разом з сином Фотином та іншими воїнами не зреклися своїх переконань, за що після тяжких мук, були страчені усікновенням голови мечем.

Які на цей день існують традиції і обряди?

Прикмети на сьогодні наші пращури пов’язували з птахами. Вони були першими вісниками весни, оскільки повертались з теплих країв:

 • Якщо юна дівчина вигляне у віконце 7 березня і помітить ластівку, яка пролітає, значить, в цьому році вона вийде заміж.
 • Якщо сьогодні жінка побачить першу в цьому році ластівку, треба негайно піти і умити обличчя молоком, для того щоб надовго зберегти молодість і красу шкіри.
 • Хто із членів сім’ї першим помітить граків, які прилетіли, той буде найщасливішим у наступному році.

Будьте вкрай обережні з грошима

7 березня — дуже сприятливий день для здійснення фінансових операцій і угод, але сьогодні до грошей треба проявляти максимальну повагу і обережність. Щоб не розгубити все, що є, не можна в день Маврикія гроші в борг давати, втрачати і кидати.

Коли не слід позичати гроші?

 • Цього категорично не можна робити по понеділках і неділях. У ці дні взагалі не зв’язуйтеся з грошима, інакше, доведеться пізнати, що таке бідність.
 • 13 і 31 числа кожного місяця не позичайте грошей і боргів не роздавайте.
 • Намагайтеся проводити всі грошові операції в першій половині дня. Якщо позичите комусь гроші після заходу сонця, то можете ніколи не дочекатися їхнього повернення.

Як тільки на землю опускається ніч, взагалі до грошей не торкайтеся. З приходом темряви активізується нечисть, яка може пакостити і наслати на ваші фінансові потоки негативний вплив.

Чим загрожує втрата грошей?

Коли люди втрачають гаманець з грошима, то в такій ситуації розчаровується і сумує. Це природно, що людина впадає в розпач, адже гроші нікому не сиплються з неба, їх доводиться заробляти часом дуже важкою працею.

До того ж сам гаманець міг бути пам’ятним і дорогим подарунком від коханої людини. Але може в цьому випадку невеликою втіхою стане те, що втрата гаманця вважається гарною прикметою.

Вона віщує початок білої фінансової смуги і абсолютного успіху в грошових питаннях:

 1. Можливо, скоро ви дізнаєтесь про отримання великої спадщини.
 2. Можете пробувати грати в лотерею, великий виграш забезпечений.
 3. Начальник гідно оцінить вашу роботу і назначить премію або збільшить заробітну плату.
 4. Можете починати будь-які, навіть ризиковані фінансові справи, вони будуть прибутковими.

Набагато гірше, якщо ви втратите порожній гаманець. Це говорить про те, що вас почне переслідувати смуга дрібних неприємностей і невдач. Така втрата тонко натякає вам, що треба бути більш обережними із фінансами, переглянути свої витрати.

Можливо, ви занадто марнотратні і ставитеся до грошей нешанобливо, з зневагою. Якщо не хочете на тривалий термін потрапити в боргову яму і залежність, терміново проведіть фінансовий аналіз доходів і витрат.

Що означає впустити гаманець?

Якщо у вас з рук гаманець випав на землю — це прикмета не хороша. Вона віщує швидкий фінансовий крах, а можливо навіть і злидні. Звідси склалося і народне прислів’я: «Що впало, те пропало».

Якщо ж при падінні гаманець ще й розкрився, і монетки з нього розкотилися по землі, то збирати їх слід тільки правою рукою. Одну монету не піднімайте, залиште її на місці падіння гаманця в якості відкупу від нещасть і бід.

Найстрашніша прикмета, якщо гаманець з грошима впав на кладовищі. Не рекомендується його піднімати, інакше можна розсердити мешканців потойбічного світу.

Але якщо в гаманці знаходилася велика грошова сума, або сам він дуже хороший і дорогий вам, то піднімаючи, промовте: «Своє забираю, а не у вас, хто в землі».

Погодні прикмети на 7 березня

 • Якщо 7 березня заметіль і піднялася сильна хуртовина, значить, тепла доведеться чекати ще довго.
 • Літні місяці будуть дощові, якщо сьогодні на землю опустився густий туман.