Сьогодні не можна давати гроші в борг, втрачати і упускати.

В православ’ї 7 березня згадують про святого мученика Маврикії Апамейського. За народним календарем дата називається день Маврикія, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Маврикій?

Жив Маврикій в IV столітті, сповідував християнство, і перебував на військовій службі в армії імператора Галерії в Сирійській Апамеї.

Коли почався період гонінь на християнську віру, Маврикій разом з сином Фотином та іншими воїнами не зреклися своїх переконань, за що після тяжких мук, були страчені усікновенням голови мечем.

Які на цей день існують традиції і обряди?

Прикмети на сьогодні наші пращури пов’язували з птахами. Вони були першими вісниками весни, оскільки повертались з теплих країв:

 • Якщо юна дівчина вигляне у віконце 7 березня і помітить ластівку, яка пролітає, значить, в цьому році вона вийде заміж.
 • Якщо сьогодні жінка побачить першу в цьому році ластівку, треба негайно піти і умити обличчя молоком, для того щоб надовго зберегти молодість і красу шкіри.
 • Хто із членів сім’ї першим помітить граків, які прилетіли, той буде найщасливішим у наступному році.

Будьте вкрай обережні з грошима

7 березня — дуже сприятливий день для здійснення фінансових операцій і угод, але сьогодні до грошей треба проявляти максимальну повагу і обережність. Щоб не розгубити все, що є, не можна в день Маврикія гроші в борг давати, втрачати і кидати.

Коли не слід позичати гроші?

 • Цього категорично не можна робити по понеділках і неділях. У ці дні взагалі не зв’язуйтеся з грошима, інакше, доведеться пізнати, що таке бідність.
 • 13 і 31 числа кожного місяця не позичайте грошей і боргів не роздавайте.
 • Намагайтеся проводити всі грошові операції в першій половині дня. Якщо позичите комусь гроші після заходу сонця, то можете ніколи не дочекатися їхнього повернення.
  Юрій Горбунов здивував шанувальників новими здібностями, отриманими на карантині

Як тільки на землю опускається ніч, взагалі до грошей не торкайтеся. З приходом темряви активізується нечисть, яка може пакостити і наслати на ваші фінансові потоки негативний вплив.

Чим загрожує втрата грошей?

Коли люди втрачають гаманець з грошима, то в такій ситуації розчаровується і сумує. Це природно, що людина впадає в розпач, адже гроші нікому не сиплються з неба, їх доводиться заробляти часом дуже важкою працею.

До того ж сам гаманець міг бути пам’ятним і дорогим подарунком від коханої людини. Але може в цьому випадку невеликою втіхою стане те, що втрата гаманця вважається гарною прикметою.

Вона віщує початок білої фінансової смуги і абсолютного успіху в грошових питаннях:

 1. Можливо, скоро ви дізнаєтесь про отримання великої спадщини.
 2. Можете пробувати грати в лотерею, великий виграш забезпечений.
 3. Начальник гідно оцінить вашу роботу і назначить премію або збільшить заробітну плату.
 4. Можете починати будь-які, навіть ризиковані фінансові справи, вони будуть прибутковими.

Набагато гірше, якщо ви втратите порожній гаманець. Це говорить про те, що вас почне переслідувати смуга дрібних неприємностей і невдач. Така втрата тонко натякає вам, що треба бути більш обережними із фінансами, переглянути свої витрати.

Можливо, ви занадто марнотратні і ставитеся до грошей нешанобливо, з зневагою. Якщо не хочете на тривалий термін потрапити в боргову яму і залежність, терміново проведіть фінансовий аналіз доходів і витрат.

Що означає впустити гаманець?

Якщо у вас з рук гаманець випав на землю — це прикмета не хороша. Вона віщує швидкий фінансовий крах, а можливо навіть і злидні. Звідси склалося і народне прислів’я: «Що впало, те пропало».

Якщо ж при падінні гаманець ще й розкрився, і монетки з нього розкотилися по землі, то збирати їх слід тільки правою рукою. Одну монету не піднімайте, залиште її на місці падіння гаманця в якості відкупу від нещасть і бід.

  Два українських фільми отримали нагороди на фестивалях в Іспанії

Найстрашніша прикмета, якщо гаманець з грошима впав на кладовищі. Не рекомендується його піднімати, інакше можна розсердити мешканців потойбічного світу.

Але якщо в гаманці знаходилася велика грошова сума, або сам він дуже хороший і дорогий вам, то піднімаючи, промовте: «Своє забираю, а не у вас, хто в землі».

Погодні прикмети на 7 березня

 • Якщо 7 березня заметіль і піднялася сильна хуртовина, значить, тепла доведеться чекати ще довго.
 • Літні місяці будуть дощові, якщо сьогодні на землю опустився густий туман.