Актуальні новини

7 березня – день Маврикія: традиції, обряди та прикмети

Чому сьогодні не можна давати в борг, втрачати або кидати гроші?

7 березня в православ'ї вшановують святого мученика Маврикія Апамейського. У народному календарі дата отримала назву день Маврикія, інформує .

Хто такий святий Маврикій?

Проживав Маврикій в IV столітті і при імператорі Галерії служив воєначальником в Сирійській Апамеї, сповідував віру Христову. Коли почалися гоніння на християн, Маврикій з сином Фотином і ще 70 воїнами відмовилися зрікатися віри. Після страшних знущань всім їм відрубали голови.

Обряди й традиції цього дня

Традиції сьогоднішнього дня пов'язані з птахами, адже вони починають повертатися з теплих країв:

Хто в родині першим побачить граків, які прилетіли, той буде найщасливішим;

Жінці, що побачила сьогодні першу в цьому році ластівку, треба відразу ж піти і вмитися молоком, тоді її краса і молодість надовго збережуться;

Якщо незаміжня дівчина 7 березня вигляне в вікно і побачить ластівку, яка буде пролітати поруч, значить, в цьому році буде весілля у неї.

Грошей сьогодні в борг нікому не давайте, не втрачайте їх і не кидайте

7 березня – чудовий день для фінансових операцій, але при цьому з грошима треба проявляти крайню обережність. Не можна сьогодні їх давати в борг, кидати або втрачати, інакше можна незабаром втратити все, що маєте.

Не кидайте гаманець

Впустити гаманець на землю – недобра прикмета, провісник близького фінансового краху і навіть бідності. Недарма народ склав приказку: «Що впало, те пропало».

Якщо трапилося так, що гаманець при падінні ще й розкрився, і з нього випали монетки, то збирайте їх тільки правою рукою. На місці падіння залиште одну дрібну монету, щоб відкупитися від біди та нещастя.

  Про Мадонну зняли автобіографічний фільм «Мадонна.Народження легенди»: українські зірки відвідали прем'єру

Найгірша прикмета – впустити гаманець з грошима на кладовищі. Щоб не розсердити мешканців потойбічного світу, його бажано не піднімати. Але якщо гаманець дуже хороший і дорогий, або в ньому велика сума грошей, то піднімаючи, скажіть: «Забираю своє, а не у тих, хто в землі».

Не втрачайте гроші

Втрата гаманця з грошима для будь-якої людини – ситуація неприємна. Це природно, що в такому разі люди сумують, адже гроші нам з неба не падають, їх доводиться заробляти, та й гаманець, можливо, був дорогим і пам'ятним подарунком.

Нехай хоча б маленькою втіхою в такій ситуації стане те, що втрата портмоне – хороша прикмета. Вона говорить про те, що в житті починається смуга абсолютного везіння у фінансовій сфері:

• будь-яка, навіть ризикована справа, обов'язково принесе прибуток;

• виграєте в лотерею;

• начальство оцінить вашу працю і нагородить премією або підвищить зарплату;

• отримаєте спадщину.

А ось втрата порожнього гаманця обіцяє зворотне – в житті почнеться низка невдач і безліч дрібних неприємностей. Така втрата – тонкий натяк на те, що ви повинні бути обережними у своїх витратах.

Може ставитеся до грошей з зневагою, або вам стало властиве марнотратство. Терміново перегляньте своє ставлення до фінансів, щоб не потрапити в боргову залежність.

Коли не потрібно давати гроші в борг?

1. Позичайте гроші тільки в першій половині дня. Якщо зробите це після заходу сонця, можете не дочекатися повернення боргу. З приходом ночі намагайтеся взагалі до грошей не торкатися, в цей час стає активною нечиста сила, яка з шкідливості може надати негативний вплив на ваші грошові потоки.

2. Також нещасливими днями для дачі та повернення грошових боргів вважаються 13 і 31 числа кожного місяця.

  У Києві 23 серпня відбудеться урочистий захід "Відчуй себе Українкою"

3. Категорично не підходять для фінансових угод неділя і понеділок. Якщо не хочете дізнатися, що таке бідність, не зв'язуйтеся в ці дні з грошима.

Народні прикмети

Якщо сьогодні на землю густий туман опускається, значить, літо буде дощове.

Весна прийде ще нескоро, якщо 7 березня заметіль піднялася і сильна завірюха.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь