Актуальні новини

Київський UPark Festival поверне гроші за скасування концерту The Prodigy

Організатори шукають заміну The Prodigy.

Організатори фестивалю UPark Festival, який пройде з 16 по 18 липня в Києві, заявили, що повернуть гроші за квитки на фестиваль у зв'язку з відміною концерту The Prodigy. Про це вони написали у Facebook, інформує .

Відмічается, що у зв'язку з трагічними подіями, The Prodigy скасовують всі виступи, про що офіційно повідомляється на сторінці групи.

Організатори зазначають, що ведуть переговори з іншими артистами, виступ яких потенційно можливий для збереження триденного формату фестивалю. "Вдячні всім, хто, незважаючи на обставини, залишається разом з нами. Слідкуйте за новинами на наших офіційних сторінках у соцмережах та на сайті uparkfestival.com. Однак, якщо ви все ж приймете рішення повернути квитки або поміняти на інший день, будь ласка, заповніть форму за посиланням", – йдеться в повідомленні. Прийом заявок буде здійснюватися до 5 липня 2019 року включно.

Нагадаємо, Кейт Флінт покінчив із собою 4 березня. Тіло співака знайшли у його будинку в Данмоу, графство Ессекс. Йому було всього 49 років.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Світлана Лобода вперше розповіла про нового коханого в інтерв'ю

Залишити відповідь