У Мережі критикують сімейний знімок з хрещення Арчі за поведінку Кейт Міддлтон і принца Вільяма.

Багато хто чекав дня церемонії хрещення сина принца Гаррі і Меган Маркл, яке відбулося 6 липня у Віндзорі. Британці були раді появі першого фото, на якому можна роздивитися обличчя малюка — через два місяці після його народження. Але в той же момент знімок викликав ряд критики в бік Кейт Міддлтон і принца Вільяма. У чому ж справа?

Хрестини Арчі Маунтбеттен-Віндзора, первістка герцога і герцогині Сассекських, відбулися 6 липня. Подружжя герцогів Кембриджських, попри щільний робочий графік і чутки про розлад між Кенсінгтонським палацом і Фрогмор-котеджем, Кейт і Вільям приїхали привітати Меган і Гаррі з хрестинами малюка і попозувати для сімейного фото, інформує .

Але ось парадний портрет, зроблений після хрещення, викликав багато запитань. Насамперед, усі звернули увагу на те, як виглядали на знімку принц Вільям і його дружина герцогиня Кетрін.

Британський експерт з "мови тіла" — Джуді Джеймс описала це фото, як "вкрай незручний момент". Адже, як вона вважає, герцог і герцогиня, які як публічні персони привчені тримати себе в руках, на цей раз не зуміли приховати негативні емоції, які їх охоплювали.

Джуді заявила:

Вільям стояв в класичній позі вишибали з нічного клубу. При цьому, на його обличчі застигла абсолютно недружня, більше, ніж скептична посмішка. Кетрін сиділа в напруженій позі з вимученою посмішкою. У герцогині такий вигляд, ніби вона ніяк не може дочекатися, коли все це закінчиться, щоб нарешті, піти.

Користувачі Мережі зазначають у коментарях під фото: "Вільям не виглядає щасливим на цьому кадрі", "А посмішка Кейт — нещира. Знаходжу кумедним, як принц Вільям з усіх сил намагається стримати свою усмішку", "Ви тільки подивіться на обличчя принца Вільяма…".

  У львівському театрі ім. Заньковецької розповіли, що відреставрують за 12,5 млн грн

На хрестини племінника Кейт одягла рожеву сукню з матового шовку Stella McCartney. Раніше в ньому вона відвідала вечірку на честь 90-річчя принца Філіпа у 2011 році.

Не менше здивував всіх склад гостей церемонії. Те, що там не буде королеви Єлизавети та її чоловіка, які під приводом якогось заздалегідь запланованого заходу відмовилася бути присутніми на хрещенні, стало відомо ще напередодні. Але той факт, що там не було ні тітки Гаррі — принцеси Анни, ні братів його батька Чарльза — принців Ендрю і Едварда, викликало здивування. Не виявилося на фото і кузін Гаррі — принцес Євгенії та Беатріс.