Сьогодні туга прилипає як реп’ях! Як її зняти з себе?

Православні християни 7 травня згадують Константинопольську ігумену преподобну Єлизавету Чудотворицю. Дата за народним календарем називається день Єлизавети, Овсій — вівса відсій або день Овсія, інформує Ukr.Media.

Ким була свята Єлизавета?

Ще до появи на світ, Єлизавета була віддана на служіння Богу, бо її мати і батько обоє побачили в сновидінні пророцтво. Коли дівчинці виповнилося три роки, її віддали на навчання Священному Писанню.

Після смерті батьків Єлизавета всю одержану спадщину роздала людям, і прийняла рішення піти в монастир. Відомі її чернечі подвиги — вона дуже суворо дотримувалася посту, жодного разу в житті не випробувала вина і олії, їла тільки хліб і трави.

Господь наділив Єлизавету чудотворним даром. Вона лікувала жіночі кровотечі і сліпоту, молитвами могла убити лютого змія, виганяла бісів з людей. Після смерті цілющу силу мала труна Єлизавети і прах її мощей.

Які на цей день існують традиції і обряди?

Саму дату 7 травня слов’яни не дуже шанували. Згідно з народними повір’ями, народжена в цей день людина приречена на довічні муки. Але при цьому у неї можуть виявлятися унікальні здібності для боротьби з нечистю.

Сьогодні не збирають лікарські рослини, вони не будуть мати потрібної цілющої сили.

Зміцніть сьогодні своє здоров’я за допомогою води!

Наші предки вірили, що в останній день першого тижня травня (тобто 7 травня) починає до людей туга приставати. Вона так може пригнути до землі, немов на шиї камінь важкий висить.

Туга могла довести людину до такого стану, що вона накладала на себе руки. Вважалося, що від подібної напасті позбавляє Єлизавета Чудотвориця. Треба одягнутися в чисту сорочку, стати біля образу святої, умити обличчя освяченою водою і обтерти його подолом одягу. Після чого моляться Єлизаветі і просять зцілити від туги.

  26 січня — Яремин день: історія, традиції та прикмети свята

Свята також допомагає позбутися від різей і болю в животі, від грижі.

Слов’яни здавна використовували воду в магічних ритуалах для зміцнення здоров’я. Розповімо вам про один з них — дуже ефективний. Але спочатку дізнайтеся деякі правила проведення обрядів, їх треба суворо дотримуватися.

Обряди для здоров’я. Як правильно виконувати?

1. Величезною цілющою силою володіє тільки справжня сильна віра. Якщо душа буде не чиста і віра не щира, навіть не беріться за ритуал — нічого не вийде.

2. Якщо ви хочете позбутися якогось захворювання, ритуал проводьте на спадну фазу Місяця. Коли хочете додати собі здоров’я, то потрібен зростаючий Місяць.

3. Ніщо і ніхто не повинен відволікати вас під час виконання ритуалу. У момент його проведення ви повинні перебувати в кімнаті в повній самоті.

4. Не варто братися за обряд просто заради інтересу. Так ви тільки завдасте шкоди собі, а наслідки його буде дуже важко виправити.

5. Для виконання багатьох ритуалів потрібні свічки. Бажано заздалегідь придбати в церковній крамниці. Ефект від обряду посилиться, якщо ви придбаєте свічки на святковій службі.

6. Ритуали на зміцнення здоров’я проводять у світлий час доби.

Обряд з водою для зміцнення здоров’я

Для його проведення вам знадобляться чиста джерельна вода, скляний прозорий стакан і свічка. Закріпіть свічку у свічник, встановіть на столі і запаліть. Поставте перед нею склянку з водою, перехрестіться і вимовте замовний текст:

«Як матуся рідна мене народила і при кожній дитячій недузі зі мною була, так і ти кришталева водиця, люба сестрице, від усіх хвороб визволи мене. Як вода глибоко в ґрунт затікає, так нехай з мене хвороби змиваються, в землю ховаються і ніколи не повертаються. Довіку бути тому, що сказано. Амінь».

  Міжнародний день прогулянки відзначають 19 червня

Повторіть змову тричі і зробіть кілька ковтків водиці. Водою, яка залишилася помийте обличчя, обітріть все тіло, особливо ретельно ті місця, де є захворювання. Свічку не гасіть, вона має догоріти до кінця. Недогарок потім закопайте в землю, подалі від дому.

Погодні прикмети на 7 травня

  • Після дня Єлизавети ще дванадцять разів можуть статися заморозки.
  • Увечері 7 травня спостерігають за зорею. Якщо вона рожевого кольору, значить, найближчі дні очікуються сухі, без дощів.