«На перше побачення він прийшов з другом».

Телеведуча Марія Єфросиніна — щаслива мама двох дітей, а також дружина ось вже сімнадцять років. На своїй сторінці в Instagram вона опублікувала фото-колаж, на якому показала архівну фотографію себе і свого чоловіка — підприємця Тимура Хромаєва. Ось вже 17 років Марія і Тимур живуть душа в душу, і днями вони відсвяткували річницю шлюбу. Щоправда деяких фактів про зіркову родину їх прихильники не знали. На честь свята Маша вирішила поділитися п’ятьма фактами про їх пару, інформує Ukr.Media.

Марія опублікувала сімейне фото. На архівній фотографії зображені зовсім ще молоді закохані. Після сімнадцяти років пара досі разом, і залишається однією з найміцніших в українському шоу-бізнесі. Правда, і у відносинах Єфросиніної та Хромаєва були злети і падіння. Наприклад, Марія зізналася: вони навіть розлучалися на цілий рік. Також телеведуча розповіла ще чотири факти про їх сім’ю.

«Оскільки я зараз не п’ю традиційно розе де-небудь в Європі з приводу нашої з @timur_khromaev річниці знайомства, а чищу решітку від гриля, загорнувшись у п’ять пледів, поки мій чоловік засіває новий газон… то, мабуть, розповім вам п’ять фактів про нашу пару», — написала Марія в публікації.