Їх недолюблюють всі: від колег до журналістів.

Ці люди постійно на виду, про них пишуть новини і пліткують — що ж, така специфіка зіркового життя. Однак пристрасті киплять і всередині акторського цеху — є зірки, з якими важко працювати, вони своїми примхами чи відвертими дивацтвами заважають знімальному процесу, інформує Ukr.Media.

Крістен Стюарт

Її називають дівчиною, яка ніколи не посміхається. Колишня подружка вампіра славиться своєю непередбачуваною поведінкою: вона може покинути знімальний майданчик, не сказавши нікому ні слова, закурити під час інтерв’ю або почати танцювати в черзі в гардероб.

Том Круз

У оточуючих часто виникають проблеми через релігійні погляди актора. Він може вписати дуже дивні вимоги в свій робочий райдер і вимагати від свого оточення цікавих вчинків. Наприклад, одного разу він заявив, що весь персонал знімальної групи повинен носити одяг однакових кольорів і митися тільки в неділю.

Джонні Депп

Його обожнюють колеги: він пунктуальний, точний і дуже коректний з усіма під час зйомок, від зірок до прибиральниць. І терпіти не можуть журналісти: він ненавидить давати інтерв’ю, несе повну нісенітницю і біситься від найпростіших і невинних запитань.

Кеті Перрі

Кажуть, що ця зірка трошки дурненька. Так, наприклад, в одному з інтерв’ю її запитали: “Який вплив на вас справила математика та інші науки?”, на що Кеті в крайньому подиві запитала: “А що, математика — це хіба наука?”. Колеги скаржаться, що з нею досить важко розмовляти: вона часто відповідає якимись нісенітницями і часом починає безглуздо хихикати.

Роберт Паттінсон

Його теж недолюблюють за імпульсивність характеру: попри те, що він почав зніматися в досить юному віці, справжньої слави він досяг тільки після виходу на екрани “Сутінків”. Після саги він встиг знятися в кількох фільмах, але якщо йому здається, що хтось насміхається над ним або сміється над “вампірським” минулим — абсолютно втрачає контроль над собою, може почати кричати і кидатися предметами.

  У Львові відкрили виставку херсонських митців

Ліндсі Лохан

Вже кілька років зірка постійно замішана в скандалах та занадто захоплюється алкоголем і іншими речами. Вона зриває зйомки, хоча великих ролей їй вже не дають — так, наприклад, вона вимотала нерви всій знімальній групі, коли грала саму себе у документальній стрічці.

Роберт Дауні-молодший

Причина, по якій актора не дуже люблять продюсери, полягає в його незговірливість щодо гонорарів і банальній жадібності. Дауні-молодший вже став одним з найбільш високооплачуваних акторів Голлівуду, але його апетити з кожним роком тільки зростають.

Брюс Вілліс

“Міцного горішка” лаяли всі, кому не лінь: він відмовлявся зніматися в рекламних проектах, ігнорував вимоги режисерів і іноді доводив колег до нестями, коли наполягав на перезйомці окремих епізодів, якщо вони були зняті не надто добре на думку Вілліса. Нічого поганого про нього не говорить тільки його колишня дружина Демі Мур.

Крістіан Бейл

Цей актор теж вважається одним з тих, з ким працювати — все одно що знаходитися поряд з пороховою діжкою. Він може вибухнути посеред романтичної сцени, якщо вважатиме, що хтось з операторів робить щось неналежне або що освітлювач занадто енергійно переміщує лампи. Гру актора хвалять, але його манера вживатися в образ визнана дуже, дуже виснажливою для всіх.