«Що з вами не так?».

Нещодавно українська співачка в черговий раз поділилася зі своїми численними підписниками Instagram знімками своєї сім’ї. На честь свята сім’ї Катерина показала свого чоловіка Юрія Горбунова і їх спільного сина Івана. Правда, хлопчика знову сфотографували відвернутим, адже зіркові батьки поки не готові показувати обличчя сина. Це і привело до обурення підписників.

Багато відзначили, що вічно повернутий спиною малюк виглядає ну дуже дивно, інформує Ukr.Media.

Осадча поділилася сімейним кадром, позуючи разом з чоловіком і сином. Сім’я зображена неподалік власного будинку, на прогулянці. Катерина і Юрій позують, дивлячись у камеру, а їх син Іванко в цей момент відвернувся. У публікації телеведуча привітала всіх з Днем сім’ї, але численні підписники «відчитали» зоряне подружжя за такі фотографії.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

«Навіщо виставляти фото з дітьми, щоб вони відверталися…», «А чому на усіх фотографіях хлопчик відвернутий? Що з ним не так», «Що це не можна обличчя хлопчика показати? Навіщо фоткати його тоді? І коли фоткаєте кажете “Іван, відвернися?»», «Якось дивно виглядають ці фотографії, де дитина спиною. Якщо не хочете показувати дитину — не викладайте фото з дитиною», «Катерина, у Вас вже велика дитина, можна і обличчя вже було показати. Всі показують, навіть новонароджених, Ви забобонні?», — написали підписників в коментарях.