Актуальні новини

Ада Роговцева, Ахтем Сеітаблаєв, Богдан Козак запрошують на виставу «Обніміться ж, брати мої!»

У середу, 17 березня, на сцені Львівської філармонії відбудеться музично-театралізоване дійство за віршами Тараса Шевченка «Обніміться ж, брати мої!».

У заході візьмуть участь: Ада Роговцева, Анатолій Паламаренко, Ахтем Сеітаблаєв, Богдан Козак, Лариса Хоролець, Дмитро Лалєнков, гурт «Курбаси» та квартету бандуристок «Львів’янки».

У програмі – поезія Тараса Шевченка, українські народні пісні і думи.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1515778 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1515778{
margin: 0!important;
}
}

Організатори наголошують, що відбудеться лише один концерт о 20:00. Квитки на 17:30 також будуть дійсні.

Ада Роговцева – видатна театральна та кіноактриса. Знімалась у фільмах «Лісова пісня», «Віддана», «Сага». Загалом її фільмографія налічує десятки картин. Не менш визначних ролей зіграла вона і в театрі.

«Магія живого слова» – так коротко можна охарактеризувати лауреата Шевченківської премії Анатолія Паламаренка. Особливе місце в його творчості займає його біль, його велика любов – Шевченкіана.

Ахтем Сеітаблаєв – відомий український актор та режисер кримськотатарського походження. Відомий за фільмами «Хайтарма», «Кіборги», «Захар Беркут».

Богдан Козак – видатний актор театру ім. Марії Заньковецької. Грав у виставах «Гамлет», «Гуцулка Ксеня», «Загадкові варіації», «Професіонал» та у багатьох інших.

Лариса Хоролець відома не лише як актриса, а і як драматуриня та колишня міністерка культури. До того ж перша міністрка незалежної України. Вона ж стала і першою жінкою-міністром.

Актор Дмитро Лалєнков відомий насамперед завдяки сіткому «Леся+Рома».

«Курбаси» – львівський етногурт, який поєднав у свої творчості музику та театр. Солістки гурту – акторки львівського театру імені Леся Курбаса Наталка Рибка-Пархоменко, Мирослава Рачинська та Марічка Копитчак. Також учасниками гурту є Микола Береза, Олег Онещак, Всеволод Садовий, Артем Каменков та інші.

  Популярна реперка 37-річна Нікі Мінаж чекає на первістка

Квартет бандуристок «Львів`янки» – солістки Львівської національної філармонії, члени Національної спілки кобзарів України, лауреати Міжнародних та Національних конкурсів. У складі колективу: Оксана Коломієць, Леся Стефанко, Ірина Плахтій та Олена Ніколенко.

Залишити відповідь