Судовий процес тривав майже чотири місяці.

В кінці липня 39-річний Гарік Харламов і 32-річна Христина Асмус оголосили про своє розставання, а днями мировий суд офіційно розірвав шлюб подружжя. На засідання гуморист і актриса не з’явилися, їх інтереси в цей день представляли адвокати. Попри те що раніше Асмус стверджувала, що ініціатором розлучення стала саме вона, заяву про розірвання шлюбу подав Харламов, інформує Ukr.Media.

Процес затягнувся майже на чотири місяці: суд давав подружжю час на примирення. На засіданні було визначено, що шестирічна дочка пари Настя житиме з мамою. Розділ спільно нажитого майна, ймовірно, також буде проходити в суді.

Нагадаємо, що в недавньому випуску YouTube-шоу Данила Поперечного “Без душі” Гарік Харламов розповів, що їх з Христиною дочка Настя ще не здогадується про розлучення батьків. Комік пояснив, що вони з колишньою дружиною збираються розповісти про це дівчинці трохи пізніше і постараються зробити це дуже делікатно, щоб її не травмувати.

У тій же бесіді Харламов пролив світло на справжні причини розставання з Асмус. Резидент Comedy Club розповів, що вони з дружиною обійшлися без гучних скандалів: у якусь мить подружжя просто усвідомили, що є абсолютно різними людьми. Гарік також зізнався, що останнім часом між ними пропала колишня пристрасть:

“Згодом почуття слабшають, все якось йде, і ти розумієш: можеш з цією людиною далі або не можеш. У нас вже не було близькості і тієї іскри, що раніше”.

Гарік Харламов також розповів, що довгий час намагався зберегти сім’ю, тому що сам в дитинстві став свідком розлучення батьків і не хотів, щоб його донька піддавалася такому ж стресу.

Нагадаємо, що спочатку шанувальники зіркової пари не повірили, що вони дійсно розлучаються. Розставання стало для багатьох такою несподіванкою, що його прийняли за розіграш в рамках програми Comment Out. Цю версію спочатку підтримав і ведучий шоу Володимир Марконі. Пізніше він зізнався, що просто пожартував, що Гарік і Христина стали гостями його шоу.

  Куди піти у Львові у вихідні 9-11 липня