Актуальні новини

У Львові презентували сайт митрополита Андрея Шептицького

1 листопада у Митрополичих садах біля собору святого Юра презентували інтернет-портал «Митрополит Андрей Шептицький». Тут публікуватимуть архівні матеріали, дотичні до життя і служіння Митрополита, а до наповнення сайту залучать закордонні наукові представництва.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1509913 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1509913{
margin: 0!important;
}
}

Як повідомляє прес-служба ЛМР, інтернет-портал вирішили запустити у межах відзначення 155-річчя від дня народження митрополита. На ньому вже розміщені архиєпархіальні вісті з 1882 року. Засновником порталу є Львівська архиєпархія УГКЦ, підтримку здійснюватиме «Фундація духовного відродження».

В архиєпархії зазначають, що головне завдання сайту – наблизити постать митрополита Андрея і його послання, промови, розпорядження до людей. Для того, щоб представлена на сайті інформація була якомога яскравішою і ціліснішою, налагодили співпрацю з Львівським державним історичним архівом, а також Львівською національною бібліотекою імені Стефаника. Там сканують потрібні матеріали, відтак усі охочі зможуть легко їх знайти на сайті.

На порталі розміщуватимуть також твори про митрополита, новини, пов’язані з його постаттю, архівні фото і повідомлятимуть інформацію щодо беатифікації Андрея Шептицького. До наповнення інтернет-порталу залучать також закордонні наукові представництва, зокрема ведуть співпрацю із середовищами у Римі, а також інших країнах, які митрополит Андрей свого часу відвідував.

Додамо, що сьогодні, 1 листопада, в соборі святого Юра відбудеться духовно-молитовний вечір з нагоди 76-ї річниці смерті Андрея Шептицького.

  Слава Камінська розповіла про непросте спілкування з мамою

Залишити відповідь