А ось сюжет, попри назву, зміниться суттєво.

Для багатьох людей святковий настрій перед Новим роком починається з думки: “Варто б переглянути “Один вдома””. Фільм 1990 року запав у серце дітям і дорослим по всьому світі, тому нам кожен раз хочеться повертатися в той час і до тих же героїв. Дві години насолоди та ніяких турбот, інформує Ukr.Media.

Нещодавно компанія Disney, яка два роки тому викупила 20th Century Fox, оголосила про початок роботи над перезапуском культової комедії. Фільм вийде на новому стрімінговому сервісі Disney+, тому не дивно, що керівники корпорації вирішили зібрати якомога більше глядачів, експлуатуючи стару добру тему.

Днями стало відомо, що головні ролі у стрічці зіграють такі маловідомі актори: Арчі Єйтс, Еллі Кемпер і Роб Делані. У режисерське крісло сів Ден Мейзер, а сценарій готують коміки Стрітер Сайдел і Майки Дей.

Всупереч очікуванням, Арчі Єйтс зіграє не Кевіна Маккаллістера, а зовсім нового героя. Однак концепція залишається та ж: хлопчик буде виплутуватися з різноманітних колотнеч і небезпек, використовуючи підручні засоби.

На цьому етапі виробництва проєкт позначають як «Один вдома» через схожість концепцій. Але надалі назву фільму змінять.

За новою історією, Кемпер і Делані грають не батьків хлопчика, а незнайому сімейну пару на межі банкрутства. Вони змушені вступити у війну з дитиною, яка приховала їх безцінну сімейну реліквію.

Сюжет значно відрізняється від оригіналу, а його задум викликає скепсис, але про якість судити поки рано. Останні три фільми франшизи глядачі оцінили настільки негативно, що, можливо, тільки повне переосмислення ідеї зможе нас влаштувати.

Єдина робота в кіно Арчі Йейтса на цей момент — роль у трагікомедії Тайки Вайтити «Кролик Джоджо». У вересні 2019 року фільм отримав Гран-прі 44-го Міжнародного кінофестивалю в Торонто.

  У Палаці Потоцьких виставили портрет його замовника

На новину про перезапуск франшизи відреагував сам Маколей Калкін, який зіграв Кевіна Маккаллистера в перших фільмах. “Ось так повинен виглядати оновлений “Один вдома””, написав Маколей і запропонував Disney зателефонувати йому, якщо він знадобиться.

Новини про ремейки завжди насторожують глядача, оскільки у спробі заробити грошей кінокомпанії можуть запросто зіпсувати те, що нам подобається. Почуття розчарування від цього засмучує більше, ніж перегляд поганого фільму. Але ми сподіваємося, що на цей раз у Disney все вийде.