Співачка поділилася з шанувальниками не тільки фотографіями, але і розповіла про деякі складнощі в житті перед святами.

Популярна українська співачка Джамала опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram ряд знімків, які, судячи з усього, були зроблені ще минулої осені. На них щаслива мама маленького сина Еміра позує зі своїм чоловіком, інформує Ukr.Media.

Фотографії вийшли дуже романтичними і зворушливими, а шанувальники співачки не змогли залишитися байдужими до сімейних кадрів.

Джамала показала осінню фотосесію зі своїм чоловіком. Романтична пара позує на природі, мило тримаючись за руки та посміхаючись один одному. На співачці замшева сіра куртка і сукні з квітковим принтом, а на її обличчі — щаслива усмішка.

Співачка поділилася з підписниками, що грудень для неї видався досить складним. Метушня, передноворічна підготовка, планування відпустки, робота — все потрібно встигнути.

  • «Коротше, важко з усім цим впоратися одному! Добре, що разом! Бажаю всім дружно пережити, допомогти, підставити плече, подати руку, поцілувати, обійняти, сказати вчасно потрібне слово. Тримаймося разом!», — пише Джамала в публікації.

До речі, співачка досить часто ділиться знімками свого малюка Еміра зі своїми підписниками, розповідаючи їм про виховання дитини і його дорослішання.