Зірки "Беверлі-Хіллз, 90210" зібралися разом на червоній доріжці.

Американський телеканал Fox перезапустив культовий молодіжний серіал 90-х «Беверлі-Хіллз, 90210» з оригінальним акторським складом. Нове шоу виходить під назвою «BH90210», інформує .

Через 19 років після фіналу «Беверлі-Хіллз, 90210», тепер на «червоній доріжці» прем'єри нового «BH90210» улюблені зірки знову блищали разом: Торі Спеллінг (Донна) і Дженні Гарт (Келлі), Ян Зірінг (Стів) і Брайан-Остін Грін (Девід), Габріель Картеріс (Андреа) і Шеннон Доерті (Бренда).

На прем'єрну вечірку не зміг прийти Джейсон Прістлі, який зіграв Брендона Уолша. Також для повного возз'єднання кращих друзів з Беверлі-Хіллз не вистачало Люка Перрі, який пішов з життя 4 березня цього року.

Перший випуск "BH90210" вийшов в ефір 7 серпня. За сюжетом оновленого телешоу, зірки оригінального серіалу грають трохи змінені версії самих себе, а не продовжують лінії своїх персонажів. Нові серії будуть виходити на Fox кожну середу.

Раніше весь акторський склад збирався разом у травні на презентації проєкту:

Нагадаємо, серіал «Беверлі-Хіллз, 90210» став неймовірно популярним у США під час, як тільки вийшов на екрани влітку 1991 року. Наступної осені серіал став одним з найбільш рейтингових шоу Fox, зробивши ДжейсонаПрістлі і Люка Перрі кумирами мільйонів у всьому світі, а також прославивши актрис Шеннен Доерті, Дженні Гарт і Торі Спеллінг, які стали улюбленицями підлітків. Попри це, основний склад серіалу неодноразово змінювався протягом 10 років показу.

Гарт, Спеллінг, Іан Зірінг і Браян Остін Грін — єдині актори, які не покидали серіал з першого до останнього епізоду.