56-річна Ніна Кірсо знову знаходиться в комі.

Солістка групи "Фрістайл", Ніна Кірсо, в комі. Андрій Разін, продюсер "Ласкавого мая" і друг співачки, просить Володимира Зеленського відкрити йому в'їзд до України.

У травні 2019 року з'явилася новина про те, що 56-річна солістка групи "Фрістайл" Ніна Кірсо вийшла з коми. Насправді, медики негайно спростували цю інформацію, уточнивши, що повіки співачки піднімаються самі по собі, але назвати це приходом в себе ніяк не можна, інформує .

Нагадаємо, що ще в перших числах червня 2018 Ніна Кірсо, будучи вдома в Полтаві, пережила інсульт і втратила свідомість. На щастя, її виявили родичі і вчасно звернулися до медиків. Після цього артистка впала в кому і більше не виходила з неї, попри чутки про поліпшення.

Незважаючи на невтішну констатацію факту лікарями, продюсер групи "Ласкавий май" Андрій Разін впевнений, його подруга все чує і відчуває. Тому пішов на сміливий крок — попросив президента України Володимира Зеленського пустити його до України до Ніни Кірсо. Своє звернення чоловік розмістив на сторінці в Instagram.

"Благаю, прошу і звертаюся до Володимира Зеленського. Володю, дозволь, будь ласка, мені, керівникові групи "Ласкавий май", приїхати і відвідати солістку групи "Фрістайл" Ніну Кірсо. Мене не пускають в Україну, за вказівкою колишнього президента України. Володя, вона лежить у комі, але вона все чує, вона все відчуває. Тому я повинен обов'язково приїхати і провідати Ніну. Будь ласка, благаю тебе, допоможи мені приїхати в Полтаву."

Кар'єра Ніни Кірсо

Ніна Кірсо народилася 4 серпня 1963 року в Полтаві в сім'ї музикантів-аматорів. Так, з часом майбутня зірка почала брати активну участь у концертах.

  З'явилися нові деталі роману Бреда Пітта з німецькою моделлю Ніколь Потуральскі

В юності дівчина приєдналася до групи "Олімпія", керівником якої був Анатолій Розанов (композитор і автор більшості пісень). Вже в 1988 році групу переформатували і назвали "Фрістайл".

Крім Ніни Кірсо та Анатолія Розанова, до складу групи увійшли клавішник і поет Сергій Кузнєцов, гітаристи Сергій Ганжа та Анатолій Кірєєв, клавішники Дмитро Данін і Олександр Білий, а трохи пізніше до музикантів приєднався Вадим Казаченко. Одним з останніх виступів став ось цей.

Щиро віримо, що Ніна Кірсо вийде з коми і ще порадує нас своєю творчістю.