Зірка показала миле фото з новонародженим сином.

1 вересня, зірка гумористичного серіалу “Одного разу під Полтавою”, українська актриса Анна Саліванчук народила другого сина, інформує Ukr.Media.

34-річна артистка ділилася з підписницями Сторіс в Інстаграм-акаунті, які знімала під час переймів. Крім того, Анна виставила в соцмережі відео самих пологів.

А через два дні Саліванчук опублікувала перше фото новонародженого сина і розповіла, чому вирішила розмістити в Мережі відео пологів.

“Відповідь проста, я вважаю, що по-перше, це красиво. По-друге, я хотіла показати всім дівчаткам, всім жінкам, які бояться народжувати, а за дев’ять місяців — у мене таких підписників стало дуже багато, що це не страшно! Вони писали мені, що дуже бояться народжувати чи вже один раз народжували, було дуже боляче і не розуміють мене, як можна піти на це вдруге? Своїм відео я хотіла сказати, що не боюся, і обов’язково піду на третій і якщо, дай Бог, вийде і на четвертий, і на п’ятий раз!!! Я просто хотіла сказати, що це може бути легко, головне вірити, сподіватися і чекати! Думки матеріальні! Я не вважаю, що це вульгарно. Я не вважаю, що це дуже відверто, це відверто тільки в моїх емоціях, тому, що я була щиро щаслива як ніколи! “, — написала актриса.