В Піднебесній у ведучого здійснилося дві мрії.

29 січня відбудеться прем’єра чергового сезону обожнюваної багатьма українцями тревел-програми «Світ навиворіт», автором і ведучим якої є мандрівник Дмитро Комаров, інформує Ukr.Media.

Телеведучий довгий час тримав інтригу, в якій країні знаходиться, тим самим підігріваючи інтерес телеглядачів.

Нещодавно Дмитро розсекретив місце, в яке відправився за новими враженнями — це Китай. Мандрівник давно хотів відвідати цю країну і дізнатися про її виворіт, і його мрія здійснилася. Як і мрія мільйонів українців, які просили Діму зняти новий випуск саме у Піднебесній.

Комаров розповів трохи про експедицію, а ще радісно повідомив, що під час поїздки йому вдалося сильно схуднути. Позбавитися від зайвої ваги телеведучий давно мріяв, але ніяк не виходило.

«Я давно намагався схуднути, сідав на якісь дієти, але вага стрибала плюс-мінус півтора кілограма максимум. А тут — 10 кг пішло легко. Я зараз дуже добре і гармонійно себе відчуваю, дуже сподіваюся не втратити цей стан. Ну і ще були танці… Танцював. З локшиною! Так, ми знову побачимо танці від Комарова»

Дмитро пообіцяв, що новий сезон не буде схожий ні на один інший, адже Китай — сама по собі дуже автентична країна, зі своїми давніми традиціями і культурою. Виходить, під час подорожі Комаров виконав дві свої мрії: зняв програму в Піднебесній і схуд.