57-річна зірка «Просто Марії» тепер спокуслива блондинка.

Мексиканська акторка в 90-і стала улюбленицею публіки завдяки головній ролі в мильній опері «Просто Марія». В нашій країні цей серіал дивилися, здається, всі — від малого до великого. Ну а після завершення зйомок Вікторія Руффо, виконавиця головної ролі, зникла з поля зору, інформує Ukr.Media.

Як виявилося, у неї на те були обставини. Важке розлучення, нове заміжжя, народження близнюків у 42 роки і відмова від зйомок, щоб догодити кар’єрі чоловіка-політика.

Але, як виявилося, після 50 Вікторія знову вирішила повернутися в кіно. У 2012 році вона прийняла пропозицію про зйомки в серіалі «Королева сліз», а в 2016-му в Мексиці вийшов проект «Амазонки» з її участю. А незабаром очікується вихід на екрани теленовели «Побачення наосліп». І зірка «Просто Марії» виконує в ній одну з головних ролей.

І вперше в житті для зйомок Руффо, яка завжди була брюнеткою, вирішила змінити колір волосся.

Актриса з’явилася перед підписниками в образі попелястої блондинки з подовженим каре. Виглядає незвично, але актрисі йде, роблячи її молодшою. «Королева», — почали захоплюватися підписники в коментарях.

Залишається лише здогадуватися, на які зміни вона вирішиться ще заради нової ролі. Втім, радикальні зміни не приваблюють Руффо. Вона не раз зізнавалася, що хоче старіти гідно і не збирається вдаватися, наприклад, до допомоги пластичних хірургів і перетворювати своє обличчя в застиглу маску.